Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Professor FP1105 Multifunkční robot Professor FP1105 Multifunkční robot
Hodil by se vám do domácnosti nějaký pomocník, který zastane mnoho práce a také vám ji i mnoho usnadní? Pokud ano, tak právěmultifunkční kuchyňský robot Professor FP 1105je tou správnou volbou. S tímto přístrojem bude příprava surovin na chutný oběd mnohem snadnější. Bohaté příslušenství pro sekání, hnětení, šlehání nebo strouhání se postará o dokonalé výsledky.  Multifunkční robot Professor FP 1105 disponujevýkonným motoremo příkonu 750 W, který dokáže vyvinoutaž 18 000 otáček za minutu. Dále pro docílení optimálních výsledků máte k dispozici2 rychlostní stupně a také pulzaci. Velkou výhodou je kompaktní provedení a také přísavné nožičky, které zaručují vyšší stabilitu přístroje. Samozřejmostí je pro tento modelbezpečnostní pojistka. Bohaté příslušenstvíse skládá ze sekacího nože, hnětacího a šlehacího nástavce, 7 výměnných struhadel, lisu na citrusy. Dále máte k dispozici plastovou hnětací a řezací 1,2l mísu a mixér s víkem a plnícím otvorem, který má objem 1,8 l.
0,0 0
1590
4Home Domácí spotřebiče Kuchyňské roboty Professor FP1105 Multifunkční robot

Professor FP1105 Multifunkční robot

Doprava zdarma

Professor FP1105 Multifunkční robot

Dostupnost: Vyprodáno

PopisHodil by se vám do domácnosti nějaký pomocník, který zastane mnoho práce a také vám ji i mnoho usnadní? Pokud ano, tak právě multifunkční kuchyňský robot Professor FP 1105 je tou správnou volbou. S tímto přístrojem bude příprava surovin na chutný oběd mnohem snadnější. Bohaté příslušenství pro sekání, hnětení, šlehání nebo strouhání se postará o dokonalé výsledky. 
 
Multifunkční robot Professor FP 1105 disponuje výkonným motorem o příkonu 750 W, který dokáže vyvinout až 18 000 otáček za minutu. Dále pro docílení optimálních výsledků máte k dispozici 2 rychlostní stupně a také pulzaci. Velkou výhodou je kompaktní provedení a také přísavné nožičky, které zaručují vyšší stabilitu přístroje. Samozřejmostí je pro tento model bezpečnostní pojistka
 
Bohaté příslušenství se skládá ze sekacího nože, hnětacího a šlehacího nástavce, 7 výměnných struhadel, lisu na citrusy. Dále máte k dispozici plastovou hnětací a řezací 1,2l mísu a mixér s víkem a plnícím otvorem, který má objem 1,8 l.

Barva: bílá
Příkon: 750 W
 106292
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít