Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Přikrývka Antistress Thermo zimní, 140 x 200 cm Přikrývka Antistress Thermo zimní, 140 x 200 cm
Přikrývka Antistress pro váš klidný spánek. Přikrývka Antistress zimní má výborné vlastnosti díky použití mikrovláknové tkaniny protkanou sítí karbonových vláken. Karbonová vlákna slouží k odvodu statické elektřiny a napětí. Tudíž vám přikrývka zajistí spokojený a klidný spánek. Přikrývky Antistress jsou vyrobeny tradičním způsobem české výroby značky Kvalitex. Povrchovým materiálem přikrývek je tkanina Antistress, která je vyrobena inovativní technologií z polyesterových mikrovláken. Polyesterová mikrovlákna mají poloviční průměr, než vlákna hedvábná. Pro představu mikrovlákno je desetkrát slabší než lidský vlas. Tato mikrovlákna dodávají tkanině příjemný pocit doteku, tkanina je velmi jemná a lehká a vysoce absorpční. Tkanina Antistress odpuzuje vlhkost a chlad z vnějšího prostředí, tudíž v horkém podnebí chladí a v chladném naopak hřeje. Přikrývky i polštáře Antistress jsou vhodné pro alergiky. Thermo přikrývka je vytvořena ze dvou přikrývek, které jsou samostatně prošité a poté jsou olemované (pevný spoj). Díky tomuto technologickému procesu vzniká vzduchová kapsa mezi přikrývkami, která izoluje teplo. Přikrývka je na bázi prachové duchny, která také tímto způsobem pracovala.
0,0 0
1099
4Home Bytový textil Polštáře a přikrývky Přikrývky Antistress přikrývky Přikrývka Antistress Thermo zimní, 140 x 200 cm

Přikrývka Antistress Thermo zimní, 140 x 200 cm

Doprava zdarma

Přikrývka Antistress Thermo zimní, 140 x 200 cm

Dostupnost: Vyprodáno

PopisPřikrývka Antistress pro váš klidný spánek. Přikrývka Antistress zimní má výborné vlastnosti díky použití mikrovláknové tkaniny protkanou sítí karbonových vláken. Karbonová vlákna slouží k odvodu statické elektřiny a napětí. Tudíž vám přikrývka zajistí spokojený a klidný spánek. Přikrývky Antistress jsou vyrobeny tradičním způsobem české výroby značky Kvalitex. Povrchovým materiálem přikrývek je tkanina Antistress, která je vyrobena inovativní technologií z polyesterových mikrovláken. Polyesterová mikrovlákna mají poloviční průměr, než vlákna hedvábná. Pro představu mikrovlákno je desetkrát slabší než lidský vlas. Tato mikrovlákna dodávají tkanině příjemný pocit doteku, tkanina je velmi jemná a lehká a vysoce absorpční. Tkanina Antistress odpuzuje vlhkost a chlad z vnějšího prostředí, tudíž v horkém podnebí chladí a v chladném naopak hřeje. Přikrývky i polštáře Antistress jsou vhodné pro alergiky.

 

Thermo přikrývka je vytvořena ze dvou přikrývek, které jsou samostatně prošité a poté jsou olemované (pevný spoj). Díky tomuto technologickému procesu vzniká vzduchová kapsa mezi přikrývkami, která izoluje teplo. Přikrývka je na bázi prachové duchny, která také tímto způsobem pracovala.

Barva: bílá
Doporučené praní: 60 °C
Gramáž výplně: 1680 g
Materiál povrchové tkaniny: 100% polyester
Materiál výplně: 100% polyester (duté vlákno)
Rozměry přikrývky: 140 x 200 cm
Typ postele: jednolůžko standard
Velikost: 140 x 200 cm
 214155
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít