Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Praktická kniha o dřevě Praktická kniha o dřevě
 kvalitní fotografie členění do přehledných tematických okruhů Obsažná publikace opatřená množstvím barevných fotografií a ilustrací nabízí nejen podrobný výklad o původu, růstu, zpracování dřeva, jeho vlastnostech, nejrůznějších druzích, ochraně a konzervování, ale také řadu informací o rozličných způsobech jeho opracování, popis běžných nástrojů a nejdůležitějších pracovních postupů. V praktické části věnované výrobě nábytku pak představuje základní truhlářské dovednosti a techniky a přináší velké množství podrobných návodů na zhotovení nejrůznějších kusů nábytku a dřevěných předmětů. Vázaná. Vyšlo také ve větším formátu pod názvem Dřevo od A do Z. členění knihy do přehledných tematických okruhů stručný úvod do dané problematiky na začátku každé kapitoly pracovní postupy krok za krokem doplněné návodnými fotografiemi řada přehledných tabulek a grafů poskytujících zajímavé či praktické informace množství technických nákresů, plánků barevných fotografií a ilustrací barevné rámečky obsahující seznam potřebného nářadí a materiálu ke každému pracovnímu postupu přehledná záhlaví pro snadnou orientaci v knize Nakladatel: REBO Productions Rozměry: 19,4 × 27 cm Počet stran: 428 stran, česky Kniha získala v roce 2006 v rámci veletrhu FOR ARCH hlavní cenu v soutěži Zlatá pečeť o nejlepší a nejprodávanější odbornou publikaci z oblasti urbanismu, architektury, stavitelství, bydlení a interiéru. - hlavní cena vsoutěži Zlatá pečeť o nejlepší a nejprodávanější odbornou publikaci.
0,0 0
399
4Home 4HOME Praktická kniha o dřevě

Praktická kniha o dřevě

Praktická kniha o dřevě

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • kvalitní fotografie
  • členění do přehledných tematických okruhů

Obsažná publikace opatřená množstvím barevných fotografií a ilustrací nabízí nejen podrobný výklad o původu, růstu, zpracování dřeva, jeho vlastnostech, nejrůznějších druzích, ochraně a konzervování, ale také řadu informací o rozličných způsobech jeho opracování, popis běžných nástrojů a nejdůležitějších pracovních postupů.

V praktické části věnované výrobě nábytku pak představuje základní truhlářské dovednosti a techniky a přináší velké množství podrobných návodů na zhotovení nejrůznějších kusů nábytku a dřevěných předmětů. Vázaná.

Vyšlo také ve větším formátu pod názvem Dřevo od A do Z.

  • členění knihy do přehledných tematických okruhů
  • stručný úvod do dané problematiky na začátku každé kapitoly
  • pracovní postupy krok za krokem doplněné návodnými fotografiemi
  • řada přehledných tabulek a grafů poskytujících zajímavé či praktické informace
  • množství technických nákresů, plánků barevných fotografií a ilustrací
  • barevné rámečky obsahující seznam potřebného nářadí a materiálu ke každému pracovnímu postupu
  • přehledná záhlaví pro snadnou orientaci v knize

Nakladatel: REBO Productions

Rozměry: 19,4 × 27 cm

Počet stran: 428 stran, česky

Kniha získala v roce 2006 v rámci veletrhu FOR ARCH hlavní cenu v soutěži Zlatá pečeť o nejlepší a nejprodávanější odbornou publikaci z oblasti urbanismu, architektury, stavitelství, bydlení a interiéru. - hlavní cena vsoutěži Zlatá pečeť o nejlepší a nejprodávanější odbornou publikaci.

 601812
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít