Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Plakát Dalí, 42 x 59 cm, Poster 44 Plakát Dalí, 42 x 59 cm, Poster 44
 Salvador Dalí, katalánský malíř, překvapoval ve svým dílech kombinací bizarních snových obrazů s prvotřídním kreslířským a malířským projevem. Jeho osobnost byla výstřední a oplývala teatrálními gesty, ale dnes neodmyslitelně patří ke každé Dalího stopě v historii umění. Moci tak zůstat dítětem... Dalí ukázal jak na to. Plakát patří do série Little Artists (Malí umělci), která hravou formou nabízí otázku: "Kterým umělcem jsi chtěl být, když jsi byl malý?". Formát A2, papír Hahnemühle PhotoRag 188 g/m2.Zasazeno do bílého dřevěného rámu o rozměrech 55 x 40 cm. Díky Poster 44 můžete podpořit nezávislé umělce koupí tisků z limitovaných sérií. Pokud se autor nerozhodne jinak, tak od každého originálu je vytištěno pouze 44 kopií. Ke každému tisku náleží certifikát autenticity s číslem tisku a podpisem autora.
0,0 0
2650
4Home Bytové doplňky a dekorace Tapety a plakáty Plakáty Plakát Dalí, 42 x 59 cm, Poster 44

Plakát Dalí, 42 x 59 cm, Poster 44

Doprava zdarma

Plakát Dalí, 42 x 59 cm, Poster 44

Dostupnost: Vyprodáno

PopisSalvador Dalí, katalánský malíř, překvapoval ve svým dílech kombinací bizarních snových obrazů s prvotřídním kreslířským a malířským projevem. Jeho osobnost byla výstřední a oplývala teatrálními gesty, ale dnes neodmyslitelně patří ke každé Dalího stopě v historii umění. Moci tak zůstat dítětem... Dalí ukázal jak na to. Plakát patří do série Little Artists (Malí umělci), která hravou formou nabízí otázku: "Kterým umělcem jsi chtěl být, když jsi byl malý?".

 

Formát A2, papír Hahnemühle PhotoRag 188 g/m2.
Zasazeno do bílého dřevěného rámu o rozměrech 55 x 40 cm.

 

Díky Poster 44 můžete podpořit nezávislé umělce koupí tisků z limitovaných sérií. Pokud se autor nerozhodne jinak, tak od každého originálu je vytištěno pouze 44 kopií. Ke každému tisku náleží certifikát autenticity s číslem tisku a podpisem autora.

Materiál: papír
 502022K1
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít