Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Plakát Dalí, 42 x 59 cm Plakát Dalí, 42 x 59 cm
Plakát Salvador Dalí 42 x 59 cm zachycuje podobiznu katalánského malíře, který překvapoval ve svým dílech kombinací bizarních snových obrazů s prvotřídním kreslířským a malířským projevem. Jeho osobnost byla výstřední a oplývala teatrálními gesty, ale dnes neodmyslitelně patří ke každé Dalího stopě v historii umění. Moci tak zůstat dítětem... Dalí ukázal jak na to. Kterým umělcem jste chtěli být vy, když jste byli malí?Díky Poster 44 můžete podpořit nezávislé umělce koupí tisků z limitovaných sérií. Pokud se autor nerozhodne jinak, tak od každého originálu je vytištěno pouze 44 kopií. Plakát patří do série Little Artists (Malí umělci).Zasazeno do bílého dřevěného rámu o rozměrech 55 x 40 cm.
0,0 0
2049

Plakát Dalí, 42 x 59 cm

Výprodej Doprava zdarma

Plakát Dalí, 42 x 59 cm

Dostupnost: Vyprodáno

PopisPlakát Salvador Dalí 42 x 59 cm zachycuje podobiznu katalánského malíře, který překvapoval ve svým dílech kombinací bizarních snových obrazů s prvotřídním kreslířským a malířským projevem. Jeho osobnost byla výstřední a oplývala teatrálními gesty, ale dnes neodmyslitelně patří ke každé Dalího stopě v historii umění. Moci tak zůstat dítětem... Dalí ukázal jak na to. Kterým umělcem jste chtěli být vy, když jste byli malí?
 
Díky Poster 44 můžete podpořit nezávislé umělce koupí tisků z limitovaných sérií. Pokud se autor nerozhodne jinak, tak od každého originálu je vytištěno pouze 44 kopií. Plakát patří do série Little Artists (Malí umělci).
 
Zasazeno do bílého dřevěného rámu o rozměrech 55 x 40 cm.

Materiál: papír Hahnemühle PhotoRag 188 g/m2
Šířka : 42 cm
Výška: 59 cm
 502022
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít