Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Pevný lamelový rošt MASIV ROLO Pevný lamelový rošt MASIV ROLO
 14 lamel masivní dřevo Kvalitní rolovatelný rošt z masivního dřeva. Obsahuje 14 lamel. Výška roštu cca 2 cm. Doporučujeme pro základní typy pružinových, pěnových a latexových matrací. 2 roky záruka. Rozměry: 200 x 90 cm Nosnost: 120 kg Při převzetí zboží od přepravní služby resp. pošty si vždy pečlivě zkontrolujte neporušenost přepravního obalu. V případě, že obal je poškozen uveďte tuto informaci do předávacího protokolu přepravní služby, pošty.
0,0 0
599
4Home Matrace Pevný lamelový rošt MASIV ROLO

Pevný lamelový rošt MASIV ROLO

Pevný lamelový rošt MASIV ROLO

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • 14 lamel
  • masivní dřevo

Kvalitní rolovatelný rošt z masivního dřeva. Obsahuje 14 lamel. Výška roštu cca 2 cm. Doporučujeme pro základní typy pružinových, pěnových a latexových matrací. 2 roky záruka.

 

Rozměry: 200 x 90 cm

 

Nosnost: 120 kg

 

Při převzetí zboží od přepravní služby resp. pošty si vždy pečlivě zkontrolujte neporušenost přepravního obalu. V případě, že obal je poškozen uveďte tuto informaci do předávacího protokolu přepravní služby, pošty.

 211648
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít