Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Pekáč s víkem Pekáč s víkem
 Oboustranný pekáč s poklicí je opatřen nepřilnavým povrchem, který zajišťuje přípravu pokrmů s minimální potřebou tuků. Pekáč je vhodný jak pro vaření, tak pro pečení. Zajisté využijete obě jeho části. Pekáč je vhodný pro vaření na všech typech sporáků včetně indukce, pro pečení v troubě plynové, elektrické i horkovzdušné. Rozměry:spodní pekáč (šxh): vnitřní - 29x20 cm, vnější včetně úchytů (šxhxv) - 34x24x8 cm. Víko: vnitřní (šxh) - 28,5x20 cm, vnější včetně úchytů (šxhxv) 30x22x5,5 cm. Celková výška složených pekáčů 13 cm.
0,0 0
299

Pekáč s víkem

Pekáč s víkem

Dostupnost: Vyprodáno

PopisOboustranný pekáč s poklicí je opatřen nepřilnavým povrchem, který zajišťuje přípravu pokrmů s minimální potřebou tuků. Pekáč je vhodný jak pro vaření, tak pro pečení. Zajisté využijete obě jeho části. Pekáč je vhodný pro vaření na všech typech sporáků včetně indukce, pro pečení v troubě plynové, elektrické i horkovzdušné.

Rozměry: spodní pekáč (šxh): vnitřní - 29x20 cm, vnější včetně úchytů (šxhxv) - 34x24x8 cm. Víko: vnitřní (šxh) - 28,5x20 cm, vnější včetně úchytů (šxhxv) 30x22x5,5 cm. Celková výška složených pekáčů 13 cm.

 123707
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít