Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Pařník Lanit Plast COLD FRAME 3 x 3 double Pařník Lanit Plast COLD FRAME 3 x 3 double
Extrémně kvalitní značkový pařník vyrobený renomovaným výrobcem. Kvalita použitých materiálů vysoce převyšuje běžnou čínskou produkci z HOBBY marketů. Pařník sedlového typu vyrobený z plastu. Má 4 pevné obvodové stěny z průsvitného PVC a na každé straně jedno velké otvíravé střešní okno v šířce celého pařníku - 105 cm. Každé okno lze v rozích zajistit v mírně pootevřené poloze (výška štěrbiny cca 7cm). Střešní okna jsou vyrobena z čirého úplně průhledného polykarbonátu - mají vysokou světelnou propustnost a především jsou nerozbitná krupobitím.Jedná se o jeden z nejkvalitnějších produktů na českém trhu.Dodáváme jako stavebnici - doba montáže cca 30 min.
0,0 0
1919

Pařník Lanit Plast COLD FRAME 3 x 3 double

Doprava zdarma

Pařník Lanit Plast COLD FRAME 3 x 3 double

Dostupnost: Vyprodáno

PopisExtrémně kvalitní značkový pařník vyrobený renomovaným výrobcem. Kvalita použitých materiálů vysoce převyšuje běžnou čínskou produkci z HOBBY marketů. Pařník sedlového typu vyrobený z plastu. Má 4 pevné obvodové stěny z průsvitného PVC a na každé straně jedno velké otvíravé střešní okno v šířce celého pařníku - 105 cm. Každé okno lze v rozích zajistit v mírně pootevřené poloze (výška štěrbiny cca 7cm). Střešní okna jsou vyrobena z čirého úplně průhledného polykarbonátu - mají vysokou světelnou propustnost a především jsou nerozbitná krupobitím.
 
Jedná se o jeden z nejkvalitnějších produktů na českém trhu.
 
Dodáváme jako stavebnici - doba montáže cca 30 min.

Délka: 105 cm
Materiál: polykarbonát
Plocha: 1,13 m2
Šířka : 108 cm
 675273
Sdílet
lanitplast

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít