Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Pánev s keramickým povrchem TOP CERA, 20 cm Pánev s keramickým povrchem TOP CERA, 20 cm
 efektivní, rychlé a zdravé smažení a vaření odolná proti oděruapoškrábání lze použít i na indukci Pánev s keramickým nepřilnavým povrchem se speciální tepelnou vodivostí dna zajistí efektivní, rychlé a zdravé smažení a vaření bez přepálení na min. množství tuku (i bez) nebo skvělé dušení ve vlastní šťávě. Pánev dlouho drží teplotu. Kvalitní keramická vrstva nerezaví, je odolná proti oděru a poškrábání a díky rychlému vaření a smažení při vysokých teplotách zůstanou chuť, vitamíny a obsah živin v pokrmech zachovány. Jedinečný keramický povrch zároveň chrání před prudkým zvýšením teploty a tím i před vznikem škodlivých látek v připravované stravě. Rukojeť je tepelně izolovaná a protiskluzová. Lze používat na všechny typy spotřebičů, včetně indukce. Keramická pánev je vhodná do myčky na nádobí. Kvalita ověřená českým certifikátem. Síla dna 4mm.
0,0 0
349
4Home Kuchyně a jídelna Pánve Keramické pánve Pánev s keramickým povrchem TOP CERA, 20 cm

Pánev s keramickým povrchem TOP CERA, 20 cm

Pánev s keramickým povrchem TOP CERA, 20 cm

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • efektivní, rychlé a zdravé smažení a vaření
  • odolná proti oděru a poškrábání
  • lze použít i na indukci

Pánev s keramickým nepřilnavým povrchem se speciální tepelnou vodivostí dna zajistí efektivní, rychlé a zdravé smažení a vaření bez přepálení na min. množství tuku (i bez) nebo skvělé dušení ve vlastní šťávě. Pánev dlouho drží teplotu. Kvalitní keramická vrstva nerezaví, je odolná proti oděru a poškrábání a díky rychlému vaření a smažení při vysokých teplotách zůstanou chuť, vitamíny a obsah živin v pokrmech zachovány.

Jedinečný keramický povrch zároveň chrání před prudkým zvýšením teploty a tím i před vznikem škodlivých látek v připravované stravě. Rukojeť je tepelně izolovaná a protiskluzová. Lze používat na všechny typy spotřebičů, včetně indukce. Keramická pánev je vhodná do myčky na nádobí. Kvalita ověřená českým certifikátem. Síla dna 4mm.

 

Indukce: ne
Materiál: keramika
Myčka: ne
Typ: univerzální
Velikost: 20 cm
 100859
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít