Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Hra Osadníci z Katanu Junior Albi Hra Osadníci z Katanu Junior Albi
 hra naučí děti logickému myšlení velmi oblíbená hra Desková hra pro děti Osadníci z Katanu z prostředí ostrova Katan. Bylo nebylo... Dávno před tím, než na ostrov Katan dopluli první osadníci, se v jeho okolí pohybovaly skupiny nebezpečných pirátů. V této hře se stanete vůdcem právě takové skupiny pirátů, která se skrývá na pirátských ostrovech. Na ostrovech budete stavět pirátská doupata a kolem se budou prohánět vaše rychlé lodě. Ke stavbě lodí a skrýší budete potřebovat cenné zásoby, které lze na ostrovech získat. Co když ale zrovna ty správné zásoby nemáte? To určitě nevadí, protože je možné obchodovat s ostatními piráty a také na tržnici. Zvítězí ten pirát, který jako první postaví na ostrovech sedm svých doupat. Ale pozor. Po ostrovech se také potuluje zákeřný duch černého piráta, který vám vždy rád naruší vaše plány. Počet hráčů: 3 až 4. Doba hraní: 30 až 70 minut. Doporučený věk: od 6 let.
0,0 0
588
4Home 4HOME Hra Osadníci z Katanu Junior Albi

Hra Osadníci z Katanu Junior Albi

Hra Osadníci z Katanu Junior Albi

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • hra naučí děti logickému myšlení
  • velmi oblíbená hra

 

Desková hra pro děti Osadníci z Katanu z prostředí ostrova Katan. Bylo nebylo... Dávno před tím, než na ostrov Katan dopluli první osadníci, se v jeho okolí pohybovaly skupiny nebezpečných pirátů. V této hře se stanete vůdcem právě takové skupiny pirátů, která se skrývá na pirátských ostrovech. Na ostrovech budete stavět pirátská doupata a kolem se budou prohánět vaše rychlé lodě. Ke stavbě lodí a skrýší budete potřebovat cenné zásoby, které lze na ostrovech získat. Co když ale zrovna ty správné zásoby nemáte? To určitě nevadí, protože je možné obchodovat s ostatními piráty a také na tržnici. Zvítězí ten pirát, který jako první postaví na ostrovech sedm svých doupat. Ale pozor. Po ostrovech se také potuluje zákeřný duch černého piráta, který vám vždy rád naruší vaše plány.

 

Počet hráčů: 3 až 4.


Doba hraní: 30 až 70 minut.


Doporučený věk: od 6 let.

Doporučený věk od: 6 let
Počet hráčů: 3 až 4
Přibližná doba hraní: 30 až 60 min
 502442
Sdílet
albi

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít