Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Ochrana zahrady, Trixie, 500 ml Ochrana zahrady, Trixie, 500 ml


Přípravek aplikujte na místa (na zahradě či chodníku), kde je nežádoucí, aby se vaši psi a kočky chodili venčit. Přípravek je určen pro venkovní použití. Aplikací přípravku zamezíte venčení Vašeho psa či kočky na určité místo. Ve známém teritoriu zahrady či okolí domu mají psi i kočky tendenci se venčit na stále stejných místech. Může docházet k poškození daného místa zahrady nebo nepříjemnému zvyku venčení se na chodník před domem. Po aplikaci přípravku bude toto místo psa či kočku odpuzovat. Přípravek aplikujte na daná místa po dobu 10 až 14 dní. Je třeba počítat s tím, že Váš mazlíček bude i několik dní váhat a hledat nové místo pro své venčení. V tuto dobu je možné především psa navést na venčící místo tam, kde Vám to bude lépe vyhovovat.

Objem: 500 ml

0,0 0
129
4Home Doplňky, pomůcky Ochrana zahrady, Trixie, 500 ml

Ochrana zahrady, Trixie, 500 ml

Výprodej

Ochrana zahrady, Trixie, 500 ml

Dostupnost: Vyprodáno

PopisPřípravek aplikujte na místa (na zahradě či chodníku), kde je nežádoucí, aby se vaši psi a kočky chodili venčit. Přípravek je určen pro venkovní použití. Aplikací přípravku zamezíte venčení Vašeho psa či kočky na určité místo. Ve známém teritoriu zahrady či okolí domu mají psi i kočky tendenci se venčit na stále stejných místech. Může docházet k poškození daného místa zahrady nebo nepříjemnému zvyku venčení se na chodník před domem. Po aplikaci přípravku bude toto místo psa či kočku odpuzovat. Přípravek aplikujte na daná místa po dobu 10 až 14 dní. Je třeba počítat s tím, že Váš mazlíček bude i několik dní váhat a hledat nové místo pro své venčení. V tuto dobu je možné především psa navést na venčící místo tam, kde Vám to bude lépe vyhovovat.

Objem: 500 ml

 400754
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít