Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Ocelové otisky Pin Art Ocelové otisky Pin Art
Ocelové otisky Pin Art jsou designová stolní hračka, která přetrvá věky. Ocelové otisky jsou skvělý způsob, jak vyrobit originální dekoraci. Pomocí ocelových otisků můžete vytvořit cokoliv se vám líbí, stačí jen zatlačit předměty do kovového povrchu. Můžete si také otisknout vaší ruku či jinou část těla nebo zachytit obraz své oblíbené hračky či pera.Pin Art je nikdy nekončící zábava, která Vám umožní vytvořit nespočetně mnoho modelů, a to jak ve volném čase, tak i v pracovní době! Vytlačte své jméno či otiskněte svoji tvář.Ocelové otisky nejsou nijak nebezpečné. Kovové tyčinky vytvářejí 3D efekt a jsou kulatě zakončeny, takže nemůže dojít ke zranění.
0,0 0
169

Ocelové otisky Pin Art

Ocelové otisky Pin Art

Dostupnost: Vyprodáno

PopisOcelové otisky Pin Art jsou designová stolní hračka, která přetrvá věky. Ocelové otisky jsou skvělý způsob, jak vyrobit originální dekoraci. Pomocí ocelových otisků můžete vytvořit cokoliv se vám líbí, stačí jen zatlačit předměty do kovového povrchu. Můžete si také otisknout vaší ruku či jinou část těla nebo zachytit obraz své oblíbené hračky či pera.
 
Pin Art je nikdy nekončící zábava, která Vám umožní vytvořit nespočetně mnoho modelů, a to jak ve volném čase, tak i v pracovní době! Vytlačte své jméno či otiskněte svoji tvář.
 
Ocelové otisky nejsou nijak nebezpečné. Kovové tyčinky vytvářejí 3D efekt a jsou kulatě zakončeny, takže nemůže dojít ke zranění.

Délka: 17,5 cm
Šířka : 12,7 cm
Výška: 3,7 cm
 500595
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít