Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Obal na PET lahev, Čuník Obal na PET lahev, Čuník
 zabaví každého úporného žvýkače zabrání ryziku poranení dásní a spolknutí částí PET lahve Naprosto unikátní novinkovou hračkou jsou Kamarádi s PET láhví, kteří udělají nejednomu pejskovi velkou radost. Mnoho psů miluje hru s PET láhví, koušou a koušou, mají radost ze zvuku, který PET láhev vydává, deformují plast a hra je opravdu baví. Často si však při hře poraní okousanými ostrými okraji PET láhve dásně. I riziko polknutí částí plastu nebo víčka je velké. Naši Kamarádi s PET láhví jsou vlastně plyšovým obalem na PET láhev. Vnitřní strana tohoto plyšáčka je podšita superpevným materiálem, který zajišťuje jeho trvanlivost, chrání psa před přímým kontaktem s plastem, takže zabraňuje poranění dásní a znemožňuje polknutí částí PET láhve. Kamarádi zárověň zachovávají veškerý požitek ze hry, včetně zvuků PET láhve. PET láhev je součástí hračky, možno použít i většinu PET láhví z běžně prodávaných 0,5l nápojů.PET láhev zajistíte proti vypadnutí z obalu kvalitním suchým zipem na spodu hračky, který pejsek nemůže sám rozepnout. Plyšáčci mají moc příjemný materiál a uznejte sami, že to jsou opravdu sympaťáci a to nejen svým vzhledem, ale i cenou. I tyto plyšové hračky jsou určeny pro hru pod dozorem, v případě poškození hračky odstraňte malé části, aby nedošlo k jejich polknutí. Vybírejte velikost a typ hračky dle velikosti a temperamentu svého mazlíčka. I když jsou Kamarádi s PET láhví navrženi pro destruktory a úporné žvýkače, dbejte na jejich bezpečnost.
0,0 0
152

Obal na PET lahev, Čuník

Výprodej

Obal na PET lahev, Čuník

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • zabaví každého úporného žvýkače
  • zabrání ryziku poranení dásní a spolknutí částí PET lahve

Naprosto unikátní novinkovou hračkou jsou Kamarádi s PET láhví, kteří udělají nejednomu pejskovi velkou radost. Mnoho psů miluje hru s PET láhví, koušou a koušou, mají radost ze zvuku, který PET láhev vydává, deformují plast a hra je opravdu baví. Často si však při hře poraní okousanými ostrými okraji PET láhve dásně. I riziko polknutí částí plastu nebo víčka je velké.

Naši Kamarádi s PET láhví jsou vlastně plyšovým obalem na PET láhev. Vnitřní strana tohoto plyšáčka je podšita superpevným materiálem, který zajišťuje jeho trvanlivost, chrání psa před přímým kontaktem s plastem, takže zabraňuje poranění dásní a znemožňuje polknutí částí PET láhve. Kamarádi zárověň zachovávají veškerý požitek ze hry, včetně zvuků PET láhve. PET láhev je součástí hračky, možno použít i většinu PET láhví z běžně prodávaných 0,5l nápojů.PET láhev zajistíte proti vypadnutí z obalu kvalitním suchým zipem na spodu hračky, který pejsek nemůže sám rozepnout.

Plyšáčci mají moc příjemný materiál a uznejte sami, že to jsou opravdu sympaťáci a to nejen svým vzhledem, ale i cenou.

I tyto plyšové hračky jsou určeny pro hru pod dozorem, v případě poškození hračky odstraňte malé části, aby nedošlo k jejich polknutí. Vybírejte velikost a typ hračky dle velikosti a temperamentu svého mazlíčka.

I když jsou Kamarádi s PET láhví navrženi pro destruktory a úporné žvýkače, dbejte na jejich bezpečnost.

 400667
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít