Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Nerezová forma na pečení Nerezová forma na pečení
 s dělící příčkou upeče 2 koláče najednou nastavitelná velikost Variabilní pečící forma. Máte chuť na jahodový koláč, ale zbytek rodiny by raději makový? Žádný problém - naše forma s rozdělovací příčkou Vám to umožní. Upečte 2 koláče či pizzy najednou, ušetříte nádobí i energii. Díky nastavitelné délce i šířce formy si můžete určit také velikost obou koláčů. Formu pohodlně vložíte do jakéhokoli pekáče. Materiál: nerez ocel. Rozměry: v 5 cm, d 27,5 - 52,5 cm, š 18,5 - 34 cm.
0,0 0
369
4Home Kuchyně a jídelna Pomůcky do kuchyně Nerezová forma na pečení

Nerezová forma na pečení

Nerezová forma na pečení

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • s dělící příčkou
  • upeče 2 koláče najednou
  • nastavitelná velikost

Variabilní pečící forma. Máte chuť na jahodový koláč, ale zbytek rodiny by raději makový? Žádný problém - naše forma s rozdělovací příčkou Vám to umožní. Upečte 2 koláče či pizzy najednou, ušetříte nádobí i energii. Díky nastavitelné délce i šířce formy si můžete určit také velikost obou koláčů. Formu pohodlně vložíte do jakéhokoli pekáče.

Materiál: nerez ocel.

Rozměry: v 5 cm, d 27,5 - 52,5 cm, š 18,5 - 34 cm.

 110541
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít