Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Nepropustné prostěradlo, 90 x 200 cm Nepropustné prostěradlo, 90 x 200 cm
Matracový nepropustný chránič zabraňuje propouštění vlhkosti či tekutiny, zároveň brání pronikání a usazování prachu v matraci. Zůstává stále prodyšný, brání kožním problémům a proleženinám. Je vhodný pro malé děti a kojence. Dále pro osoby trpící inkontinencí nebo pro dlouhodobě upoutané na lůžko. Líc nepropustného chrániče je 100 % polyester - microfaser, na rubu 100 % polypropylen. Praní doporučujeme v prostředcích obsahujících chlór.  Zaručujeme min. 200 praní. Upevnění chrániče zajištují gumové úchyty v rozích.
0,0 0
199
4Home Bytový textil Prostěradla Nepropustná prostěradla Nepropustné prostěradlo, 90 x 200 cm

Nepropustné prostěradlo, 90 x 200 cm

Nepropustné prostěradlo, 90 x 200 cm

Dostupnost: Vyprodáno

PopisMatracový nepropustný chránič zabraňuje propouštění vlhkosti či tekutiny, zároveň brání pronikání a usazování prachu v matraci. Zůstává stále prodyšný, brání kožním problémům a proleženinám. Je vhodný pro malé děti a kojence. Dále pro osoby trpící inkontinencí nebo pro dlouhodobě upoutané na lůžko. Líc nepropustného chrániče je 100 % polyester - microfaser, na rubu 100 % polypropylen. Praní doporučujeme v prostředcích obsahujících chlór.  Zaručujeme min. 200 praní. Upevnění chrániče zajištují gumové úchyty v rozích.

 210174
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít