Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Nástěnné hodiny Zebry na safari Nástěnné hodiny Zebry na safari
Zebry, které jsou zde na hodinách vyobrazeny, jsou krásná zvířata, i když se jim mnozí posmívají kvůli jejich „pruhovanému pyžamu". Zebra umí rychle utíkat, třeba proto, aby unikla mlsným gepardům, kteří si na ni věčně dělají zálusk. Nástěnné hodiny s oblíbenou zebrou jsou vybaveny precizním, krystalovým hodinovým strojkem se střední odchylkou méně než 3 sekundy za den. Hodinový strojek zeber je napájen 1 tužkovou baterií AA, která není součástí dodávky.
0,0 0
349

Nástěnné hodiny Zebry na safari

Nástěnné hodiny Zebry na safari

Dostupnost: Vyprodáno

PopisZebry, které jsou zde na hodinách vyobrazeny, jsou krásná zvířata, i když se jim mnozí posmívají kvůli jejich „pruhovanému pyžamu". Zebra umí rychle utíkat, třeba proto, aby unikla mlsným gepardům, kteří si na ni věčně dělají zálusk.
Nástěnné hodiny s oblíbenou zebrou jsou vybaveny precizním, krystalovým hodinovým strojkem se střední odchylkou méně než 3 sekundy za den. Hodinový strojek zeber je napájen 1 tužkovou baterií AA, která není součástí dodávky.

Barva: hnědá
Hloubka: 2 cm
Šířka : 22 cm
Výška: 22 cm
 501491
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít