Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Nástěnné hodiny Holčička s náručí květů Nástěnné hodiny Holčička s náručí květů
Velmi milá holčička umí vykouzlit úsměv na tvářích i těch největších škarohlídů. Jakmile se na dětské hodiny kdokoliv podívá, rozhodně jej přejdou chmury a zlepší se mu nálada. Dětské obrázkové hodiny na zeď jsou zajímavým dekoračním doplněním dětského pokoje. Na zdi tyto hodiny s holčičkou vypadají opravdu báječně. Jemné hodiny s holčičkou s náručí květů jsou vybaveny precizním, krystalovým hodinovým strojkem se střední odchylkou méně než 3 sekundy za den. Hodinový strojek hodin pro děti je napájen 1 tužkovou baterií AA, která není součástí dodávky.
3,5 3
349
4Home Bytové doplňky a dekorace Hodiny a budíky Dětské hodiny Nástěnné hodiny Holčička s náručí květů

Nástěnné hodiny Holčička s náručí květů

Nástěnné hodiny Holčička s náručí květů

Dostupnost: Vyprodáno

PopisVelmi milá holčička umí vykouzlit úsměv na tvářích i těch největších škarohlídů. Jakmile se na dětské hodiny kdokoliv podívá, rozhodně jej přejdou chmury a zlepší se mu nálada. Dětské obrázkové hodiny na zeď jsou zajímavým dekoračním doplněním dětského pokoje. Na zdi tyto hodiny s holčičkou vypadají opravdu báječně. Jemné hodiny s holčičkou s náručí květů jsou vybaveny precizním, krystalovým hodinovým strojkem se střední odchylkou méně než 3 sekundy za den. Hodinový strojek hodin pro děti je napájen 1 tužkovou baterií AA, která není součástí dodávky.

Barva: růžová
Hloubka: 2 cm
Šířka : 22 cm
Výška: 22 cm
 501478
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít