Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Nástěnné hodiny Dostihový kůň Nástěnné hodiny Dostihový kůň
Nástěnné hodiny s dostihovým koněm - ručně vyrobené - decoupage na sololakové bíle podlepené desce. Mohou být tipem na dárek nebo pro vybavení domácnosti přesnými tichými hodinami. Na zdi vypadají tyto hodiny úchvatně. Hodiny dostihový kůň mají precizní krystalový hodinový strojek se střední odchylkou méně než 3 sekundy za den. Tichý hodinový strojek je napájen 1 tužkovou baterií AA, která není součástí dodávky. Jako stádové zvíře má kůň své úkoly ve stádě. Každé přirozené volné stádo má hierarchii a své zákony a mladé koně vychovávají především klisny. Stádu vede nejstarší klisna nebo hřebec. Pro koně je běh základní přirozenou vlastností. Tělo koně je vyloženě stvořené pro běh, který velmi milují. Kůň je dychtivý bojovat a vyhrávat. Přímo z něho tryská touha běžet (ze stádem) a ukázat všem svou rychlost. Také pro se kůň na závod velmi těší.
0,0 0
349

Nástěnné hodiny Dostihový kůň

Nástěnné hodiny Dostihový kůň

Dostupnost: Vyprodáno

PopisNástěnné hodiny s dostihovým koněm - ručně vyrobené - decoupage na sololakové bíle podlepené desce. Mohou být tipem na dárek nebo pro vybavení domácnosti přesnými tichými hodinami. Na zdi vypadají tyto hodiny úchvatně. Hodiny dostihový kůň mají precizní krystalový hodinový strojek se střední odchylkou méně než 3 sekundy za den. Tichý hodinový strojek je napájen 1 tužkovou baterií AA, která není součástí dodávky.

 

Jako stádové zvíře má kůň své úkoly ve stádě. Každé přirozené volné stádo má hierarchii a své zákony a mladé koně vychovávají především klisny. Stádu vede nejstarší klisna nebo hřebec. Pro koně je běh základní přirozenou vlastností. Tělo koně je vyloženě stvořené pro běh, který velmi milují. Kůň je dychtivý bojovat a vyhrávat. Přímo z něho tryská touha běžet (ze stádem) a ukázat všem svou rychlost. Také pro se kůň na závod velmi těší.

Barva: hnědá
Hloubka: 2 cm
Šířka : 22 cm
Výška: 22 cm
 501473
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít