Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Náramek se čtyřlístky Náramek se čtyřlístky
 se 6 magnety Náramek se čtyřlístky pro štěstí. Magickou sílu čtyřlístku zná snad každý. S naším náramkem ji budete nosit stále s sebou a navíc bude Vaší krásnou ozdobou. Svoji duševní pohodu posílíte také díky šesti zabudovaným magnetům, které působí blahodárně na krevní oběh, a tedy i na celý organizmus. Čtyřlístky jsou vyloženy zeleným kamenem s dokonalým leskem a vsazeny do postříbřeného náramku (neobsahuje nikl). Délka 20 cm. Magnety každý o síle 1000 Gaussů, nejsou vhodné pro lidi s kardiostimulátorem a těhotné ženy.
0,0 0
119
4Home Dárky a hračky Šperky a hodinky Náramek se čtyřlístky

Náramek se čtyřlístky

Náramek se čtyřlístky

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • se 6 magnety

Náramek se čtyřlístky pro štěstí. Magickou sílu čtyřlístku zná snad každý. S naším náramkem ji budete nosit stále s sebou a navíc bude Vaší krásnou ozdobou. Svoji duševní pohodu posílíte také díky šesti zabudovaným magnetům, které působí blahodárně na krevní oběh, a tedy i na celý organizmus. Čtyřlístky jsou vyloženy zeleným kamenem s dokonalým leskem a vsazeny do postříbřeného náramku (neobsahuje nikl). Délka 20 cm. Magnety každý o síle 1000 Gaussů, nejsou vhodné pro lidi s kardiostimulátorem a těhotné ženy.

 800193
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít