Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Multifunkční kuchyňská váha Multifunkční kuchyňská váha
 přenosná nosnost 5 kg zobrazí složení potravin Multifunkční kuchyňská váha. Tato malá a lehce přenosná váha je vynikajícím pomocníkem v každé kuchyni, ale její funkce ocení zejména Ti, kteří si chtějí nebo musí hlídat složení svého jídelníčku. Danou potravinu stačí jen položit na váhu, dle návodu navolíte na váze kód potraviny a váha Vám na displeji ihned ukáže veškeré složení produktu – obsah kalorií, tuků, cholesterolu, proteinů, soli, karbohydrátů a vlákniny. Váha je digitální, s nosností 5 kg. Barva: černá. Rozměry: 22,5 x 15,5 x 1,5 cm.
0,0 0
995
4Home 4HOME Multifunkční kuchyňská váha

Multifunkční kuchyňská váha

Multifunkční kuchyňská váha

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • přenosná
  • nosnost 5 kg
  • zobrazí složení potravin

Multifunkční kuchyňská váha. Tato malá a lehce přenosná váha je vynikajícím pomocníkem v každé kuchyni, ale její funkce ocení zejména Ti, kteří si chtějí nebo musí hlídat složení svého jídelníčku. Danou potravinu stačí jen položit na váhu, dle návodu navolíte na váze kód potraviny a váha Vám na displeji ihned ukáže veškeré složení produktu – obsah kalorií, tuků, cholesterolu, proteinů, soli, karbohydrátů a vlákniny. Váha je digitální, s nosností 5 kg.

Barva: černá.

Rozměry: 22,5 x 15,5 x 1,5 cm.

 100505
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít