Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Mluvící hlídač se senzorem, červená Mluvící hlídač se senzorem, červená
 adaptuje se do jakéhokoliv prostředí může potěšit nebo vyděsit Váš domácí hlídač, který vždy zaručeně oznámí příchod někoho do místnosti. Oznamovací heslo si můžete sami namluvit. Tohoto návštěvníka si určitě zamilujete. Poslušně předá jakýkoliv vzkaz a má ještě jednu výhodu. Velice dobře se adaptuje do každého prostředí a umí využít moment překvapení! :)"Dneska vypadáte mimořádně dobře Vaše excelence!" , "Mars úúúútočíííí", "I.T. volat domůůůů". Některé věty nás vyděsí a některé pobaví. Některé slýcháme často, některé méně často. Ale co byste řekli tomu, kdyby Vám větu: "Chtěl bych mít více než jen jedno oko, abych všemi mohl sledovat Tvoje ladné křivky!" nebo “Ve vesmíru neexistuje přitažlivější muž!“ řekl někdo pokaždé, když kolem něj projdete?Že by se Vám to líbilo? No aby ne! Tolik pozornosti potěší! Baterie: 1xAG13 (je součástí)
2,5 1
549
4Home Dárky a hračky Párty a gadgets Gadgets Gadgets originální dárky Mluvící hlídač se senzorem, červená

Mluvící hlídač se senzorem, červená

Mluvící hlídač se senzorem, červená

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • adaptuje se do jakéhokoliv prostředí
  • může potěšit nebo vyděsit

Váš domácí hlídač, který vždy zaručeně oznámí příchod někoho do místnosti. Oznamovací heslo si můžete sami namluvit.

Tohoto návštěvníka si určitě zamilujete. Poslušně předá jakýkoliv vzkaz a má ještě jednu výhodu. Velice dobře se adaptuje do každého prostředí a umí využít moment překvapení! :)"Dneska vypadáte mimořádně dobře Vaše excelence!" , "Mars úúúútočíííí", "I.T. volat domůůůů". Některé věty nás vyděsí a některé pobaví. Některé slýcháme často, některé méně často. Ale co byste řekli tomu, kdyby Vám větu: "Chtěl bych mít více než jen jedno oko, abych všemi mohl sledovat Tvoje ladné křivky!" nebo “Ve vesmíru neexistuje přitažlivější muž!“ řekl někdo pokaždé, když kolem něj projdete?Že by se Vám to líbilo? No aby ne! Tolik pozornosti potěší!

Baterie: 1xAG13 (je součástí)

Barva: červená
 500939
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít