Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Mísa na kynutí 5,5 l Mísa na kynutí 5,5 l
Zadělávací mísa s víkemse stane skvělým a nepostradatelným pomocníkem ve vaší kuchyni. Při zadělávání kynutého těsta je příprava těsta rychlejší a po nakynutí se víko samo otevře a vy poznáte, že těsto je hotové. Při uchování salátů a nakládání masa oceníte vzduchotěsné a vodotěsné víko - suroviny uložené v míse zůstanou dlouho čerstvé. Skvěle ji také využijete pro rychlou přípravu tzv. ""hrk, hrk"" moučníků - ingredience krému se dají do uzavřené mísy a hrká se s mísou tak dlouho, dokud se všechny ingredience nespojí. Použít ji můžete také ke šlehání a k přípravě třeného těsta. Těsto i moučníky jsou bez námahy v mžiku hotové a nemáte plnou kuchyň špinavého nádobí.
0,0 0
-1

Mísa na kynutí 5,5 l

Mísa na kynutí 5,5 l

Dostupnost: Vyprodáno

PopisZadělávací mísa s víkem se stane skvělým a nepostradatelným pomocníkem ve vaší kuchyni. Při zadělávání kynutého těsta je příprava těsta rychlejší a po nakynutí se víko samo otevře a vy poznáte, že těsto je hotové.
 
Při uchování salátů a nakládání masa oceníte vzduchotěsné a vodotěsné víko - suroviny uložené v míse zůstanou dlouho čerstvé. Skvěle ji také využijete pro rychlou přípravu tzv. ""hrk, hrk"" moučníků - ingredience krému se dají do uzavřené mísy a hrká se s mísou tak dlouho, dokud se všechny ingredience nespojí. Použít ji můžete také ke šlehání a k přípravě třeného těsta. Těsto i moučníky jsou bez námahy v mžiku hotové a nemáte plnou kuchyň špinavého nádobí.

Barva: zelená
Materiál: plast
Objem: 5,5 l
 105427
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít