Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Mikrovlná trouba na baterie pro děti, růžová Mikrovlná trouba na baterie pro děti, růžová
 Mikrovlnná trouba má otevírací dveře, při otevření trouby se ukončuje zvolený program ohřevu. Po zvolení programu a stisknutí tlačítka start, se na displeji začne odečítat čas, v troubě se rozsvítí světlo a talíř na ohřev se roztočí. Po ukončení programu trouba třikrát zapípá. Součástí balení je maketa pečeného kuřete. Pro funkčnost je potřeba tří AA baterií. Baterie nejsou součástí balení. Materiál: plast Rozměry: délka 26 cm, výška 19 cm, šířka 15 cm. Vhodné pro děti od 3 let.
0,0 0
269
4Home 4HOME Mikrovlná trouba na baterie pro děti, růžová

Mikrovlná trouba na baterie pro děti, růžová

Mikrovlná trouba na baterie pro děti, růžová

Dostupnost: Vyprodáno

PopisMikrovlnná troubaotevírací dveře, při otevření trouby se ukončuje zvolený program ohřevu. Po zvolení programu a stisknutí tlačítka start, se na displeji začne odečítat čas, v troubě se rozsvítí světlo a talíř na ohřev se roztočí. Po ukončení programu trouba třikrát zapípá. Součástí balení je maketa pečeného kuřete. Pro funkčnost je potřeba tří AA baterií. Baterie nejsou součástí balení.

 

Materiál: plast

 

Rozměry: délka 26 cm, výška 19 cm, šířka 15 cm.

 

Vhodné pro děti od 3 let.

Barva: růžová
Materiál: plast
 602568
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít