Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Míček na pamlsky pro kočky Míček na pamlsky pro kočky
 Naplňte hračku pamlsky a dejte ji vašemu zvířátku. Bude se snažit dostat pamlsky ven kutálením balonku pomocí tlapek a čenichu. Výběrem velikosti pamlsků můžete ovlivnit obtížnost - menší pamlsky vypadávají z hračky lépe, větší hůře. Hračku můžete použít uvnitř i venku, je snadno omyvatelná. Balonek dodáváme v modré a červené barvě bez možnosti výběru. Materiál: plast Rozměry: pr. 7 cm Interaktivní pamlskové hry jsou navrženy pro společnou zábavu mazlíčka a páníčka. Vy ukážete, jak na to, zatímco Vás Váš zvířecí mazlíček pozoruje a učí se. Hra nabízí mnoho zábavy při hledání pamlsků a zároveň stimuluje k přemýšlenía soustředění po psychické stránce, takže zabaví i hyperaktivní jedince. Chvalte, když to dělá dobře. Společně se tak budete více bavit! Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i velkými papoušky, poníky, opičkami, pet prasátky apod. Zahraniční zoologické zahrady tyto hračky s velkou oblibou využívají pro hru s mnoha různými zvířaty.
0,0 0
59

Míček na pamlsky pro kočky

Míček na pamlsky pro kočky

Dostupnost: Vyprodáno

PopisNaplňte hračku pamlsky a dejte ji vašemu zvířátku. Bude se snažit dostat pamlsky ven kutálením balonku pomocí tlapek a čenichu. Výběrem velikosti pamlsků můžete ovlivnit obtížnost - menší pamlsky vypadávají z hračky lépe, větší hůře. Hračku můžete použít uvnitř i venku, je snadno omyvatelná. Balonek dodáváme v modré a červené barvě bez možnosti výběru.

Materiál: plast

Rozměry: pr. 7 cm

Interaktivní pamlskové hry jsou navrženy pro společnou zábavu mazlíčka a páníčka. Vy ukážete, jak na to, zatímco Vás Váš zvířecí mazlíček pozoruje a učí se. Hra nabízí mnoho zábavy při hledání pamlsků a zároveň stimuluje k přemýšlenía soustředění po psychické stránce, takže zabaví i hyperaktivní jedince. Chvalte, když to dělá dobře. Společně se tak budete více bavit! Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i velkými papoušky, poníky, opičkami, pet prasátky apod. Zahraniční zoologické zahrady tyto hračky s velkou oblibou využívají pro hru s mnoha různými zvířaty.

 


 400933
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít