Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Míček na cvičení intelektu Míček na cvičení intelektu
Míček na cviční intelektu je rozhodně jeden z nejlepších hlavolamů za poslední dobu. Míček na cvičení intelektu nabízí totiž přes 208 různých překážek, které musíte s kuličkou překonat a hlavně vás donutí přemýšlet trojrozměrně. Je dokázáno, že zlepšuje představivost v prostoru a současně i koordinaci a motoriku. Bludištěm můžete projít až 3 různými doporučenými způsoby. Intellect ball je skvělou hračkoupro děti i dospělé, která vás zabaví na dlouhé hodiny, dokud bludiště nedokončíte.
4,0 1
149

Míček na cvičení intelektu

Míček na cvičení intelektu

Dostupnost: Vyprodáno

PopisMíček na cviční intelektu je rozhodně jeden z nejlepších hlavolamů za poslední dobu. Míček na cvičení intelektu nabízí totiž přes 208 různých překážek, které musíte s kuličkou překonat a hlavně vás donutí přemýšlet trojrozměrně.

Je dokázáno, že zlepšuje představivost v prostoru a současně i koordinaci a motoriku. Bludištěm můžete projít až 3 různými doporučenými způsoby. Intellect ball je skvělou hračkoupro děti i dospělé, která vás zabaví na dlouhé hodiny, dokud bludiště nedokončíte.

Barva: mix barev
Materiál: plast
 501176
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít