Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
měděné nádobí měděné nádobí
 z kvalitní nerez oceli s měděnou vnější vrstrvou rychle a rovnoměrně rozvádí teplo vařené pokrmy budou šťavnatější a plné vitamínů Luxusní měděné nádobí, se kterým vaří mnoho profesionálních kuchařů! Nenechte se o tento jedinečný požitek z vaření připravit ani Vy! Nádobí je vyrobeno z vysoce kvalitní nerez oceli s měděnou vnější úpravou. Díky těmto materiálům má vynikající tepelnou vodivost. Teplo se velmi rychle a rovnoměrněrozvádí po všech stěnách nádoby a Vy můžete okamžitě regulovat její zahřátí z vysoké na nízkou teplotu. Vařené pokrmy tak budou šťavnaté a plné vitamínů. Nabízíme celou řadu toho úžasného nádobí, od hrnců, přes rendlíky až po pánvičky. Stačí si jen vybrat! Nádobí doporučujeme jako hodnotný dárek. Není vhodné na indukci, ani pro mytí v myčce na nádobí. Rozměry: pánev s pokličkou ? 28 cm (výška 6 cm) pánev bez pokličky ? 26 cm (výška 4,8 cm) hrnec s pokličkou ? 22 cm (výška 14 cm, objem 4,5 l) kastrol s pokličkou ? 24 cm (výška 12 cm, objem 4,5 l) rendlík s pokličkou ? 16 cm (výška 8 cm, objem 1,3 l) rendlík s pokličkou ? 18 cm (výška 9 cm, objem 2 l) rendlík s pokličkou ? 20 cm (výška 10 cm, objem 2,5 l) Nabízíme také dárkovou sadu měděného nádobí, která obsahuje pánev bez pokličky (? 26 cm, výška 4,8 cm), hrnec s pokličkou (? 22 cm, výška 14 cm, objem 4,5 l), rendlík s pokličkou (? 16 cm, výška 8 cm, objem 1,3 l).
0,0 0
1495
4Home Kuchyně a jídelna Hrnce měděné nádobí

měděné nádobí

Doprava zdarma

měděné nádobí

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • z kvalitní nerez oceli s měděnou vnější vrstrvou
  • rychle a rovnoměrně rozvádí teplo
  • vařené pokrmy budou šťavnatější a plné vitamínů

Luxusní měděné nádobí, se kterým vaří mnoho profesionálních kuchařů! Nenechte se o tento jedinečný požitek z vaření připravit ani Vy! Nádobí je vyrobeno z vysoce kvalitní nerez oceli s měděnou vnější úpravou. Díky těmto materiálům má vynikající tepelnou vodivost. Teplo se velmi rychle a rovnoměrně rozvádí po všech stěnách nádoby a Vy můžete okamžitě regulovat její zahřátí z vysoké na nízkou teplotu. Vařené pokrmy tak budou šťavnaté a plné vitamínů. Nabízíme celou řadu toho úžasného nádobí, od hrnců, přes rendlíky až po pánvičky. Stačí si jen vybrat! Nádobí doporučujeme jako hodnotný dárek. Není vhodné na indukci, ani pro mytí v myčce na nádobí.

Rozměry:

  • pánev s pokličkou ? 28 cm (výška 6 cm)
  • pánev bez pokličky ? 26 cm (výška 4,8 cm)
  • hrnec s pokličkou ? 22 cm (výška 14 cm, objem 4,5 l)
  • kastrol s pokličkou ? 24 cm (výška 12 cm, objem 4,5 l)
  • rendlík s pokličkou ? 16 cm (výška 8 cm, objem 1,3 l)
  • rendlík s pokličkou ? 18 cm (výška 9 cm, objem 2 l)
  • rendlík s pokličkou ? 20 cm (výška 10 cm, objem 2,5 l)

Nabízíme také dárkovou sadu měděného nádobí, která obsahuje pánev bez pokličky (? 26 cm, výška 4,8 cm), hrnec s pokličkou (? 22 cm, výška 14 cm, objem 4,5 l), rendlík s pokličkou (? 16 cm, výška 8 cm, objem 1,3 l).

 110696
Sdílet

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít