Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Magnetická stavebnice Euromag - 120 dílků Magnetická stavebnice Euromag - 120 dílků
 pro malé i dospělé Magnetická stavebnice Euromag 120 dílků je jednoduchá, avšak velmi důmyslná stavebnice. S Euromagem postavíte cokoli. Okouzlí jak děti, tak dospělé. Pomocí magnetické stavebnice rozvíjíte kreativitu, fantazii a jemnou motoriku. Magnetická stavebnice také dává možnost pronikat do tajů vědy a techniky. Stavebnice také dává možnost pronikat do tajů vědy a techniky.Pro děti není Euromag jen dobrou zábavou, ale také je naučí:- Využívat svoji představivost. - Lépe chápat prostor. - Modelovat molekuly a chemické vazby. - Rozumět principům geometrie, statické mechaniky a architektury. - Dospělí pak ocení stavebnici jako výborný zdroj relaxace a uvolnění. Vhodné od 3 let.
0,0 0
485
4Home 4HOME Magnetická stavebnice Euromag - 120 dílků

Magnetická stavebnice Euromag - 120 dílků

Výprodej

Magnetická stavebnice Euromag - 120 dílků

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • pro malé i dospělé

 

Magnetická stavebnice Euromag 120 dílků je jednoduchá, avšak velmi důmyslná stavebnice. S Euromagem postavíte cokoli. Okouzlí jak děti, tak dospělé. Pomocí magnetické stavebnice rozvíjíte kreativitu, fantazii a jemnou motoriku. Magnetická stavebnice také dává možnost pronikat do tajů vědy a techniky.

 

Stavebnice také dává možnost pronikat do tajů vědy a techniky.Pro děti není Euromag jen dobrou zábavou, ale také je naučí:- Využívat svoji představivost. - Lépe chápat prostor. - Modelovat molekuly a chemické vazby. - Rozumět principům geometrie, statické mechaniky a architektury. - Dospělí pak ocení stavebnici jako výborný zdroj relaxace a uvolnění. Vhodné od 3 let.

 

Doporučený věk od: 3 let
Počet dílků: 0 ks
 603167
Sdílet

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít