Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Lustr Bau Lamp S 44 cm, barevný Lustr Bau Lamp S 44 cm, barevný
Lustr Bau Lamp S 44 cm je světový design hraničící se sochařským dílem. Kombinuje barvy, složení a geometrické tvary v jedinečný a kreativní tvar. V němčině znamená Bau konstrukci a to je přesné. Konstrukce lampy vytváří výraz harmonické disharmonie. Bau lampa vyrobená z lipového dřeva je typický příklad DIY ( Do It Yourself ) projektu, kdy uživatel si sestaví svou vlastní lampu sám, čímž dává vlastnictví lampy vyšší smysl. Bau je zcela jedinečný! Jednoduchá konstrukce dle přiloženého návodu, velikost objímky: E27, doporučeny 9W úsporné žárovky, maximalně 60W standartní nebo 11W úsporné žárovky. 4 m textilní šňůra je součástí balení.
0,0 0
2939

Lustr Bau Lamp S 44 cm, barevný

Doprava zdarma

Lustr Bau Lamp S 44 cm, barevný

Dostupnost: Vyprodáno

PopisLustr Bau Lamp S 44 cm je světový design hraničící se sochařským dílem. Kombinuje barvy, složení a geometrické tvary v jedinečný a kreativní tvar. V němčině znamená Bau konstrukci a to je přesné. Konstrukce lampy vytváří výraz harmonické disharmonie.
 
Bau lampa vyrobená z lipového dřeva je typický příklad DIY ( Do It Yourself ) projektu, kdy uživatel si sestaví svou vlastní lampu sám, čímž dává vlastnictví lampy vyšší smysl.
 
Bau je zcela jedinečný! Jednoduchá konstrukce dle přiloženého návodu, velikost objímky: E27, doporučeny 9W úsporné žárovky, maximalně 60W standartní nebo 11W úsporné žárovky. 4 m textilní šňůra je součástí balení.

Barva: červená
Délka: 57,5 cm
Hmotnost: 1,2 kg
Materiál: dřevo
Příkon: 60 W
Výška: 44 cm
 102977
Sdílet
normanncopenhagen

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít