Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Leifheit AirBoard DELUXE 72590 žehlicí prkno XL Plus NF Leifheit AirBoard DELUXE 72590 žehlicí prkno XL  Plus NF
Žehlicí prkno Leifheit vám zaručí rychlé a dokonalé žehlení. Nabízí extra prostornou žehlicí plochu ze speciálních syntetických materiálů a speciální technologie pro usnadnění neoblíbené činnosti, kterou žehlení bezesporu je.Vynikající thermo-reflect technologie odráží párua teplo zpět, takže prádlo je žehleno shora i zespodu současně, což urychlí žehlení až o 33 %. Prkno dále nabízí speciální tvarování pro žehlení  v oblasti ramen tak, aby žehlení triček a košil bylo co nejpohodlnější.Technické parametry: ultra lehké žehlicí prkno o 33 % snazší a rychlejší žehlení díky technologii thermo-reflect (deska i speciální potah akumuluje teplo a částečně i páru ze žehličky a odráží je zpět na oděv = prádlo je žehleno z obou stran současně) speciální patentovaná žehlicí deskaLei-Tec® žehlicí plocha140 x 38 cm plynule nastavitelná výška žehlicího prkna v rozmezí75 - 98 cm odkládací plocha na žehličku, vodicí anténa na kabel a elektrická zásuvka s prodlužovacím kabelem jsou k žehlicímu prknu společně připevněny pomocí klipu (lze je podle individuálních požadavků přemístit v rámci žehlicí desky nebo zcela odejmout) ergonomické, ve spojích zpevněné nohy dovolují žehlení jak vestoje, tak vsedě funkce vyrovnávání - při umístění na nerovném povrchu stačí na prkno mírně zatlačit a prkno se samo vyrovná speciální tvar žehlicí desky pro snadné žehlení košil a triček v oblasti ramen extra pevná a stabilní konstrukce z nerezavějících materiál
0,0 0
1890
4Home Úklid Žehličky a žehlení Žehlicí prkna Leifheit AirBoard DELUXE 72590 žehlicí prkno XL Plus NF

Leifheit AirBoard DELUXE 72590 žehlicí prkno XL Plus NF

Výprodej Doprava zdarma

Leifheit AirBoard DELUXE 72590 žehlicí prkno XL Plus NF

Dostupnost: Vyprodáno

PopisŽehlicí prkno Leifheit vám zaručí rychlé a dokonalé žehlení. Nabízí extra prostornou žehlicí plochu ze speciálních syntetických materiálů a speciální technologie pro usnadnění neoblíbené činnosti, kterou žehlení bezesporu je. Vynikající thermo-reflect technologie odráží páru a teplo zpět, takže prádlo je žehleno shora i zespodu současně, což urychlí žehlení až o 33 %. Prkno dále nabízí speciální tvarování pro žehlení  v oblasti ramen tak, aby žehlení triček a košil bylo co nejpohodlnější.
 
Technické parametry:
 
 • ultra lehké žehlicí prkno
 • o 33 % snazší a rychlejší žehlení díky technologii thermo-reflect (deska i speciální potah akumuluje teplo a částečně i páru ze žehličky a odráží je zpět na oděv = prádlo je žehleno z obou stran současně)
 • speciální patentovaná žehlicí deska Lei-Tec® 
 • žehlicí plocha 140 x 38 cm
 • plynule nastavitelná výška žehlicího prkna v rozmezí 75 - 98 cm
 • odkládací plocha na žehličku, vodicí anténa na kabel a elektrická zásuvka s prodlužovacím kabelem jsou k žehlicímu prknu společně připevněny pomocí klipu (lze je podle individuálních požadavků přemístit v rámci žehlicí desky nebo zcela odejmout)
 • ergonomické, ve spojích zpevněné nohy dovolují žehlení jak vestoje, tak vsedě
 • funkce vyrovnávání - při umístění na nerovném povrchu stačí na prkno mírně zatlačit a prkno se samo vyrovná
 • speciální tvar žehlicí desky pro snadné žehlení košil a triček v oblasti ramen
 • extra pevná a stabilní konstrukce z nerezavějících materiál 

Délka: 140 cm
Hmotnost: 5 kg
Šířka : 38 cm
Výška: 98 cm
 213424
Sdílet
leifheit

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít