Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Lego Friends Zvířecí salón v Heartlake Lego Friends Zvířecí salón v Heartlake
 obsahuje minifigurky panenky Emu a Joannu a krásného pudlíka skvělá zábava pro milovnice zvířátek A je to tu, v Heartlake se slavnostně otevírá zvířecí salón. To nesmí nikdo zmeškat. Ema je hodně šikovná, ale bude ráda, když ji pomůže ještě někdo šikovný vykoupat krásného bílého pudlíka. Toho krásného pejska do salónu přinesla její kamarádka Joanna. Joanna by ještě chtěla, aby pejskovi někdo šikovný zastřihl srst a ozdobil ho mašlí. K tomu můžeš použít otočný trimovací stůl. Aby to pejskovi slušelo ještě víc, tak ho můžeš usušit fénem a učesat kartáčem. Zatímco Joanna čeká, až bude pejsek hotov, můžeš ji zkrátit dlouhou chvíli nakupováním dobrot a doplňků pro jejího pejska v obchůdku. Nezapomeň dát pejskovi napít, stačí jen natočit vodu do misky. Díky všemožným doplňkům a funkcím můžeš všechny mazlíčky v městečku Heartlake dokonale rozmazlovat! Vhodné pro děti od 6 do 12 let. V balení naleznete 242 dílků.
0,0 0
598
4Home 4HOME Lego Friends Zvířecí salón v Heartlake

Lego Friends Zvířecí salón v Heartlake

Výprodej

Lego Friends Zvířecí salón v Heartlake

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • obsahuje minifigurky panenky Emu a Joannu a krásného pudlíka
  • skvělá zábava pro milovnice zvířátek

A je to tu, v Heartlake se slavnostně otevírá zvířecí salón. To nesmí nikdo zmeškat. Ema je hodně šikovná, ale bude ráda, když ji pomůže ještě někdo šikovný vykoupat krásného bílého pudlíka. Toho krásného pejska do salónu přinesla její kamarádka Joanna. Joanna by ještě chtěla, aby pejskovi někdo šikovný zastřihl srst a ozdobil ho mašlí. K tomu můžeš použít otočný trimovací stůl. Aby to pejskovi slušelo ještě víc, tak ho můžeš usušit fénem a učesat kartáčem. Zatímco Joanna čeká, až bude pejsek hotov, můžeš ji zkrátit dlouhou chvíli nakupováním dobrot a doplňků pro jejího pejska v obchůdku. Nezapomeň dát pejskovi napít, stačí jen natočit vodu do misky.
Díky všemožným doplňkům a funkcím můžeš všechny mazlíčky v městečku Heartlake dokonale rozmazlovat!


Vhodné pro děti od 6 do 12 let.

 

V balení naleznete 242 dílků.

 


Doporučený věk od: 6 let
Materiál: plast
Počet dílků: 0 ks
 604639
Sdílet
lego

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít