Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Křeslo Icon 05, červené Křeslo Icon 05, červené
Křeslo Icon 05Jan Plecháč o křesle Icon 05:"Celý výběr jednotlivých ikon postupoval po časové ose. Chtěl jsem tedy set završit něčímsoučasným. A protože jsem se celou dobu snažil vybírat různorodé nábytky, které se lišily v materiálu, konstrukci atd., vybral jsem křeslo dost neobvyklé. Křeslo Fatboy. Jednalo se o převedení amorfního a stále se měnícího tvaru do jednotlivých křivek drátěné konstrukce."Sedací nábytek Icon je pokusem setřít hranici mezi vnitřním a vnějším nábytkem a interiérem i exteriérem jako takovým. Je to pokus o hledání kultovních příběhů starých forem v nových souvislostech. Základní prioritou bylo najít kultovní desing a objekty známé široké veřejnosti. První návrh byl Louis židle. Obecně platí, že nejznámější jsou Icon, jejíž charakteristické křivky byly vděčné za téma linii drátu.
0,0 0
100000

Křeslo Icon 05, červené

Doprava zdarma

Křeslo Icon 05, červené

Dostupnost: Vyprodáno

PopisKřeslo Icon 05
 
Jan Plecháč o křesle Icon 05:
 
"Celý výběr jednotlivých ikon postupoval po časové ose. Chtěl jsem tedy set završit něčímsoučasným. A protože jsem se celou dobu snažil vybírat různorodé nábytky, které se lišily v materiálu, konstrukci atd., vybral jsem křeslo dost neobvyklé. Křeslo Fatboy. Jednalo se o převedení amorfního a stále se měnícího tvaru do jednotlivých křivek drátěné konstrukce."

Sedací nábytek Icon je pokusem setřít hranici mezi vnitřním a vnějším nábytkem a interiérem i exteriérem jako takovým. Je to pokus o hledání kultovních příběhů starých forem v nových souvislostech. Základní prioritou bylo najít kultovní desing a objekty známé široké veřejnosti. První návrh byl Louis židle. Obecně platí, že nejznámější jsou Icon, jejíž charakteristické křivky byly vděčné za téma linii drátu.

Barva: červená
Materiál: kov
 700108
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít