Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Lodě Lodě
 928 stran unikátní dobové fotografie Tato bohatě ilustrovaná kniha mapuje historii plavidel, od nejjednodušších člunů a lodí, které používali naši předkové před 2000 lety, až po současné moderní výletní a letadlové lodě či tankery. Encyklopedická příručka shrnuje nejzajímavější informace a technické údaje o jednotlivých typech lodí. Je rozdělena do tří částí, které jsou věnovány plachetním, parním a válečným lodím. Zasvěcené texty doplňuje velké množství fotografií a vynikajících ilustrací Johna Batchelora, jednoho z nejlepších technických kreslířů na světě. Pevná vazba, přebal. Publikace vznikla spojením titulů Encyklopedie plachetních lodí, Encyklopedie parních lodí a Encyklopedie válečných lodí. chronologické řazení jednotlivých typů lodí unikátní dobové fotografie propracované ilustrace jednoho z nejlepších technických kreslířů řada technických nákresů a plánků přehled základních technických údajů u každé lodi přehledný rejstřík Nakladatel: REBO Productions Rozměry knihy: 165 × 235 mm Počet stran: 928
0,0 0
799
4Home 4HOME Lodě

Lodě

Popis  • 928 stran
  • unikátní dobové fotografie

Tato bohatě ilustrovaná kniha mapuje historii plavidel, od nejjednodušších člunů a lodí, které používali naši předkové před 2000 lety, až po současné moderní výletní a letadlové lodě či tankery. Encyklopedická příručka shrnuje nejzajímavější informace a technické údaje o jednotlivých typech lodí.

Je rozdělena do tří částí, které jsou věnovány plachetním, parním a válečným lodím. Zasvěcené texty doplňuje velké množství fotografií a vynikajících ilustrací Johna Batchelora, jednoho z nejlepších technických kreslířů na světě. Pevná vazba, přebal.

Publikace vznikla spojením titulů Encyklopedie plachetních lodí, Encyklopedie parních lodí a Encyklopedie válečných lodí.

  • chronologické řazení jednotlivých typů lodí
  • unikátní dobové fotografie
  • propracované ilustrace jednoho z nejlepších technických kreslířů
  • řada technických nákresů a plánků
  • přehled základních technických údajů u každé lodi
  • přehledný rejstřík

Nakladatel: REBO Productions

Rozměry knihy: 165 × 235 mm

Počet stran: 928

 601804
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít