Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Kemo M100N odpuzovač kun do auta Kemo M100N odpuzovač kun do auta
Odpuzovač kun do auta Kemo M100N. Efektivní ochrana proti škodám, které způsobují kuny. Generuje agresivní ultrazvukový tón, který je kunám nepříjemný, a proto se mu vyhýbají. Vysoké ultrazvukové tóny nejsou pro lidi slyšitelné. Zařízení je napájeno z elektrické sítě automobilu 12 V a je určeno pro montáž do motorového prostoru. Elektronika je chráněna proti nečistotám a vlhkosti. Frekvence ultrazvuku: cca 23 KHz. Piezo ultrazvukový výškový reproduktor s úhlem vyzařování 150°.
1,5 2
399

Kemo M100N odpuzovač kun do auta

Výprodej

Kemo M100N odpuzovač kun do auta

Dostupnost: Vyprodáno

PopisOdpuzovač kun do auta Kemo M100N. Efektivní ochrana proti škodám, které způsobují kuny. Generuje agresivní ultrazvukový tón, který je kunám nepříjemný, a proto se mu vyhýbají. Vysoké ultrazvukové tóny nejsou pro lidi slyšitelné. Zařízení je napájeno z elektrické sítě automobilu 12 V a je určeno pro montáž do motorového prostoru. Elektronika je chráněna proti nečistotám a vlhkosti. Frekvence ultrazvuku: cca 23 KHz. Piezo ultrazvukový výškový reproduktor s úhlem vyzařování 150°.

Délka: 7 cm
Příkon: 0,1 W
Šířka : 5 cm
Výška: 3 cm
 674773
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít