Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Hyundai CHO 160 sekáček potravin Hyundai CHO 160 sekáček potravin
Hyundai CHO 160 sekáček potravin. Při přípravě různých pokrmů můžete šetřit čas i svou energii. Kromě efektivního sekání, ke kterému slouží srpovitý nůž, můžete také mixovat. Velkou výhodou u tohoto sekáčku Hyundai CHO 160 je skleněná nádoba o objemu 0,9 l. Ve chvíli, kdy nasekáte nebo rozmixujete potřebné tuhé suroviny a přijde na řadu uklidit sekáček, můžete využít toho, že jednotlivé díly (kromě pohonné jednotky) můžete dát do myčky na nádobí.U tohoto praktického a účinného pomocníka se nezapomnělo ani na moderní a elegantní design. Pro komfortní obsluhu je vybaven protiskluzovou gumovou podložkou a dobře dostupným tlačítkem pro pohotové spuštění a bezpečné vypnutí jeho stisknutím.Sekáček potravin Hyundai CHO 160 vám výrazně usnadní práci. Oceníte jeho výkon, objemnou nádobu ze skla, ergonomii a možnost nejen sekat, ale také mixovat.Vlastnosti: silný motor s příkonem 300 W zabezpečuje dostatečný výkon pro sekání a mixování většiny druhů potravin praktický bezpečnostní spínač pro snadné ovládání přístroje jednoduchá a pohodlné ovládání - stiskem a držením tlačítka se sekáček zapne, uvolněním se vypne ostrý srpovitý nůž pro sekání tuhých potravin objem skleněné pracovní nádoby 0,9 l jednoduché a rychlé sestavení sekáčku protiskluzová gumová podložka pod nádobu pro vyšší stabilitu možnost mytí v myčce na nádobí (kromě odnímatelné pohonné jednotky) praktický a účinný pomocník v každé domácnosti napájecí kabel o praktické délce 1,2 m moderní a elegantní design rozměry: 17,5x21,5x17,5 cm
0,0 0
599
4Home Domácí spotřebiče Mixéry a šlehače Sekáčky Hyundai CHO 160 sekáček potravin

Hyundai CHO 160 sekáček potravin

Hyundai CHO 160 sekáček potravin

Dostupnost: Vyprodáno

PopisHyundai CHO 160 sekáček potravin. Při přípravě různých pokrmů můžete šetřit čas i svou energii. Kromě efektivního sekání, ke kterému slouží srpovitý nůž, můžete také mixovat. Velkou výhodou u tohoto sekáčku Hyundai CHO 160 je skleněná nádoba o objemu 0,9 l. Ve chvíli, kdy nasekáte nebo rozmixujete potřebné tuhé suroviny a přijde na řadu uklidit sekáček, můžete využít toho, že jednotlivé díly (kromě pohonné jednotky) můžete dát do myčky na nádobí.
 
U tohoto praktického a účinného pomocníka se nezapomnělo ani na moderní a elegantní design. Pro komfortní obsluhu je vybaven protiskluzovou gumovou podložkou a dobře dostupným tlačítkem pro pohotové spuštění a bezpečné vypnutí jeho stisknutím.
 
Sekáček potravin Hyundai CHO 160 vám výrazně usnadní práci. Oceníte jeho výkon, objemnou nádobu ze skla, ergonomii a možnost nejen sekat, ale také mixovat.
 
Vlastnosti:
 
 • silný motor s příkonem 300 W zabezpečuje dostatečný výkon pro sekání a mixování většiny druhů potravin
 • praktický bezpečnostní spínač pro snadné ovládání přístroje
 • jednoduchá a pohodlné ovládání - stiskem a držením tlačítka se sekáček zapne, uvolněním se vypne
 • ostrý srpovitý nůž pro sekání tuhých potravin
 • objem skleněné pracovní nádoby 0,9 l
 • jednoduché a rychlé sestavení sekáčku
 • protiskluzová gumová podložka pod nádobu pro vyšší stabilitu
 • možnost mytí v myčce na nádobí (kromě odnímatelné pohonné jednotky)
 • praktický a účinný pomocník v každé domácnosti
 • napájecí kabel o praktické délce 1,2 m
 • moderní a elegantní design
 • rozměry: 17,5x21,5x17,5 cm

Barva: bílá
Hmotnost: 1,58 kg
Příkon: 300 W
 104742
Sdílet
hyundai

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít