Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Hrnec keramický povrch a skleněná poklice Hrnec keramický povrch a skleněná poklice
 Hrnec s bílou keramickou vrstvou. Hrnce jsou opatřené skleněnými poklicemi s otvorem pro únik přebytečné páry.Nádobí s keramickým nepřilnavým povrchem zajistí smažení a vaření bez přepálení a pouze na min. množství tuku. Tvrzená keramická vrstva zvyšuje odolnost proti oděru a poškrábání. Kvalitní keramická vrstva nerezaví, je rezistentní vůči pachům z použitých potravin, neobsahuje PTFE a PFOA, a proto při jejich používání při teplotách nad 260°C neuvolňuje toxické látky. Konstrukce dna zajišťuje stejnoměrné rozvádění tepla, zajišťuje tak perfektní výsledek vaření. Ucha a držadla nádob jsou odizolována, takže nevedou teplo a je tak zajištěna bezpečná manipulace. Nádobí lze používat na všechny typy spotřebičů. Vhodné i do myčky nádobí. Materiál nádob je z vysoce kvalitního anodizovaného hliníku.
0,0 0
599
4Home Kuchyně a jídelna Hrnce Hrnce s nepřilnavým povrchem Hrnec keramický povrch a skleněná poklice

Hrnec keramický povrch a skleněná poklice

Výprodej

Hrnec keramický povrch a skleněná poklice

Dostupnost: Vyprodáno

Popis 

Hrnec s bílou keramickou vrstvou. Hrnce jsou opatřené skleněnými poklicemi s otvorem pro únik přebytečné páry.
Nádobí s keramickým nepřilnavým povrchem zajistí smažení a vaření bez přepálení a pouze na min. množství tuku. Tvrzená keramická vrstva zvyšuje odolnost proti oděru a poškrábání. Kvalitní keramická vrstva nerezaví, je rezistentní vůči pachům z použitých potravin, neobsahuje PTFE a PFOA, a proto při jejich používání při teplotách nad 260°C neuvolňuje toxické látky. Konstrukce dna zajišťuje stejnoměrné rozvádění tepla, zajišťuje tak perfektní výsledek vaření. Ucha a držadla nádob jsou odizolována, takže nevedou teplo a je tak zajištěna bezpečná manipulace. Nádobí lze používat na všechny typy spotřebičů. Vhodné i do myčky nádobí. Materiál nádob je z vysoce kvalitního anodizovaného hliníku.

Barva: černá
Elektrika: ano
Indukce: ano
Myčka: ano
Plyn: ano
Počet kusů v sadě: 2 ks
Sklokeramika: ano
Velikost: 24 cm
 112687
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít