Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Hra Zvířata světa Albi Hra Zvířata světa Albi
 výuková hračka určená dětem od 6 let 80 nejznámějších zvířat Zvířata světa je výuková hračka určená dětem od 6 let. Hračka obsahuje listy s vyobrazeními 80 nejznámějších zvířat naší planety. Tato dětská hra je určena hlavně pro předškolní děti. Naučí se zde rozeznávat zvířata z celého světa formou zábavné hry. Principem hry je přiřazení názvu zvířete k příslušnému obrázku. Pokud je odpověď správná, rozsvítí se zelené světlo. Sada obsahuje celkem 80 zvířat na 16-ti hracích listech. Napájení: 2×AA baterie. Vhodné pro děti od 6 let.
0,0 0
399
4Home 4HOME Hra Zvířata světa Albi

Hra Zvířata světa Albi

Výprodej

Hra Zvířata světa Albi

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • výuková hračka určená dětem od 6 let
  • 80 nejznámějších zvířat

 

Zvířata světa je výuková hračka určená dětem od 6 let. Hračka obsahuje listy s vyobrazeními 80 nejznámějších zvířat naší planety. Tato dětská hra je určena hlavně pro předškolní děti. Naučí se zde rozeznávat zvířata z celého světa formou zábavné hry. Principem hry je přiřazení názvu zvířete k příslušnému obrázku. Pokud je odpověď správná, rozsvítí se zelené světlo. Sada obsahuje celkem 80 zvířat na 16-ti hracích listech.

 

Napájení: 2×AA baterie.

 

Vhodné pro děti od 6 let.

Doporučený věk od: 6 let
Počet hráčů: 1
Přibližná doba hraní: 30 až 60 min
 502446
Sdílet
albi

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít