Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Hra V kostce - Svět Albi Hra V kostce - Svět Albi
 rychlá a zábavná hra pro 1 a více hráčů od 8 let Zahrajte si rychlou a zábavnou hru Svět v kostce. Cílem hry je zapamatovat si během 10 vteřin co nejvíce kartiček s obrázkem. Součástí hry je 71 karet. Co všechno si zapamatuješ během 10 vteřin? Desetiminutová hra na procvičení paměti. Pro 1 a více hráčů ve věku od 8 let. V krabičce ve tvaru krychle se skrývá 71 karet s obrázky a informacemi o různých zemích světa. Vaším úkolem je si za 10 vteřin zapamatovat z karty co nejvíce a poté správně zodpovědět otázku, která se karty týká. Kdo získá nejvíce karet za 10 minut, vyhrává! Příklady otázek: Jak se jmenuje hlavní město Egypta? Kolik pruhů má mexická vlajka? Jak se jmenují dvě moře, které omývají Německo? Ale třeba i typu: Kolik klokanů je na obrázku? Vhodné pro 1 a více hráčů od 8 let.
0,0 0
348
4Home 4HOME Hra V kostce - Svět Albi

Hra V kostce - Svět Albi

Výprodej

Hra V kostce - Svět Albi

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • rychlá a zábavná hra
  • pro 1 a více hráčů od 8 let

Zahrajte si rychlou a zábavnou hru Svět v kostce. Cílem hry je zapamatovat si během 10 vteřin co nejvíce kartiček s obrázkem. Součástí hry je 71 karet. Co všechno si zapamatuješ během 10 vteřin? Desetiminutová hra na procvičení paměti. Pro 1 a více hráčů ve věku od 8 let. V krabičce ve tvaru krychle se skrývá 71 karet s obrázky a informacemi o různých zemích světa. Vaším úkolem je si za 10 vteřin zapamatovat z karty co nejvíce a poté správně zodpovědět otázku, která se karty týká. Kdo získá nejvíce karet za 10 minut, vyhrává!

 

Příklady otázek:

  • Jak se jmenuje hlavní město Egypta?
  • Kolik pruhů má mexická vlajka?
  • Jak se jmenují dvě moře, které omývají Německo?
  • Ale třeba i typu: Kolik klokanů je na obrázku?

 

Vhodné pro 1 a více hráčů od 8 let.

 

 

 

 

 

 

Doporučený věk od: 8 let
Počet hráčů: 1 až 8
Přibližná doba hraní: do 30 min
 502444
Sdílet
albi

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít