Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Hra V kostce Historie Albi Hra V kostce Historie Albi
 procvičování paměti získávání nových znalostí Co všechno si zapamatujete během 10 vteřin? Celá řada her "V kostce!" je postavena na procvičování paměti a v zábavné formě získávání nových znalostí. Hra V kostce! Historie je zaměřena na minulost. Má Kleopatra na obrázku náušnice? nebo Kdy přistáli první lidé na Měsíci či Na jaké bankovce je portrét J. A. Komenského? Děti ale i dospělí se z ní dozvědí spoustu zajímavého o naší i světové minulosti. Věk 8+. Hra je určena pro 1 a více hráčů. Doba trvání: cca 10 minut.
0,0 0
348
4Home 4HOME Hra V kostce Historie Albi

Hra V kostce Historie Albi

Hra V kostce Historie Albi

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • procvičování paměti
  • získávání nových znalostí

 

Co všechno si zapamatujete během 10 vteřin? Celá řada her "V kostce!" je postavena na procvičování paměti a v zábavné formě získávání nových znalostí. Hra V kostce! Historie je zaměřena na minulost. Má Kleopatra na obrázku náušnice? nebo Kdy přistáli první lidé na Měsíci či Na jaké bankovce je portrét J. A. Komenského? Děti ale i dospělí se z ní dozvědí spoustu zajímavého o naší i světové minulosti.

 

Věk 8+.

 

Hra je určena pro 1 a více hráčů.

 

Doba trvání: cca 10 minut.

Doporučený věk od: 8 let
Počet hráčů: 1 až 8
Přibližná doba hraní: do 30 min
 502506
Sdílet
albi

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít