Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Hubárska sada Hubárska sada
 výhodná sada Každý správný houbař potřebuje do lesa i odpovídající vybavení! Nůž na houby s výhradním zaměřením právě na sbírání a čištění hub je opatřen praktickou karabinou k připnutí na opasek či poutko u kalhot. Z jedné strany je zaklápěcí zahnuté ostří o délce 5,5 cm, z druhé strany 2,5 cm dlouhý štěteček pro důkladné očištění nalezených hub. Na dřevěné rukojeti jsou vyznačeny čtyři centimetry pro změření nalezeného kousku. Materiál: kov, dřevo Rozměry: rozložený 16,5 cm, zavřený: 11 cm Sadba na hřiby - každý, kdo má na zahradě alespoň jeden jehličnan, může s naší sadbou sklízet vlastní lesní houby. Roztok s živým podhoubím 6ti druhů lesních hub (hřib smrkový, hřib pravý, ryzec pravý, kozák březový, křemenáč osikový, klouzek obecný) je možné aplikovat u všech druhů dubu, buku, břízy, habru, borovice a smrku. Aplikace preparátu (10 ml na jedno místo) ke kořenům stromů v září/ říjnu, účinky po min. 12 měsících. Stačí aplikovat pouze jednou za život rostliny. Mykorizový preparát 250 ml, dodáváme s podrobným návodem. Certifikovaný výrobek společnosti MYKOFLOR.
0,0 0
349

Hubárska sada

Hubárska sada

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • výhodná sada

Každý správný houbař potřebuje do lesa i odpovídající vybavení! Nůž na houby s výhradním zaměřením právě na sbírání a čištění hub je opatřen praktickou karabinou k připnutí na opasek či poutko u kalhot. Z jedné strany je zaklápěcí zahnuté ostří o délce 5,5 cm, z druhé strany 2,5 cm dlouhý štěteček pro důkladné očištění nalezených hub. Na dřevěné rukojeti jsou vyznačeny čtyři centimetry pro změření nalezeného kousku.

 

Materiál: kov, dřevo

 

Rozměry: rozložený 16,5 cm, zavřený: 11 cm

 

Sadba na hřiby - každý, kdo má na zahradě alespoň jeden jehličnan, může s naší sadbou sklízet vlastní lesní houby. Roztok s živým podhoubím 6ti druhů lesních hub (hřib smrkový, hřib pravý, ryzec pravý, kozák březový, křemenáč osikový, klouzek obecný) je možné aplikovat u všech druhů dubu, buku, břízy, habru, borovice a smrku. Aplikace preparátu (10 ml na jedno místo) ke kořenům stromů v září/ říjnu, účinky po min. 12 měsících. Stačí aplikovat pouze jednou za život rostliny. Mykorizový preparát 250 ml, dodáváme s podrobným návodem. Certifikovaný výrobek společnosti MYKOFLOR.

 603734K1
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít