Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Hluboká miska Bettina 500 ml, bílá Hluboká miska Bettina 500 ml, bílá
Hluboká miska Bettina 500 ml je jedním z mnoha výrobků, navrženým architektem techniky budoucnosti – Janem Kaplickým. Jedná se o projekt s nejdelším vývojem v historii Alessi. Nádobí přicházející z bezprecedentní asymetrické křivky. Tvar této kolekce skvěle doplní každý stůl. Jan Kaplický je světově uznávaný architekt, který se svojí architektonickou kanceláří Future Systems vytvořili pro Alessi kolekci pro stolování Bettina.
0,0 0
749
4Home Kuchyně a jídelna Talíře a jídelní sady Talíře Hluboká miska Bettina 500 ml, bílá

Hluboká miska Bettina 500 ml, bílá

Hluboká miska Bettina 500 ml, bílá

Dostupnost: Vyprodáno

PopisHluboká miska Bettina 500 ml je jedním z mnoha výrobků, navrženým architektem techniky budoucnosti – Janem Kaplickým. Jedná se o projekt s nejdelším vývojem v historii Alessi. Nádobí přicházející z bezprecedentní asymetrické křivky. Tvar této kolekce skvěle doplní každý stůl.
 
Jan Kaplický je světově uznávaný architekt, který se svojí architektonickou kanceláří Future Systems vytvořili pro Alessi kolekci pro stolování Bettina.

Barva: bílá
Délka: 25,4 cm
Materiál: porcelán
Objem: 500 ml
Šířka : 16 cm
 102535
Sdílet
alessi

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít