Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Grow It - Kaktus Grow It - Kaktus
 Sada Grow it jistě potěší každého pěstitele i pěstitelku. Tato krabička obsahuje vše potřebné pro vypěstování vašich vlastních kaktusů. Stačí jen zasadit semínka do přiložených květináčků, zalévat a pečlivě se o ně starat. Pokud se vše zadaří, již brzy můžete ve svém pokoji mít vlastnoručně vypěstované kaktusy. S tímto dárkem jistě potěšíte každého přírodomilce a pěstitele.Semínka obsahují směs těchto druhů kaktusů: Carnegia gignates Cylindropuntia imbricata Ferocactus aconthodes Ferocactus wislenzii Lemairocereus thurberi Opuntis chtototica Opuntis phaecantha Pachycereus pringlii Návod na pěstování: Pokud chcete zasadit kaktusy venku, udělejte to v období od února do července. Doma je můžete zasadit kdykoliv během celého roku. Semena zakryjte slabou vrstvou kompostu a udržujte jej vlhký.Nejlepších výsledků dosáhnete, když po zasetí zakryjete květináček igelitovým sáčkem a umístite na slunné místo. Vyhněte se plastovým krabičkám do mrazáků, které nepropouští vzduch. V tenčích sáčcích se udrží dostatečná vlhkost a přitom může probíhat výměna vzduchu. Je důležité, aby se zakryté osivo nebylo nikdy vystaveno přímému slunečnímu žáru, aby v sáčku/krabičce nenarostly teploty tak, že by semínko mohlo uhynout.Protože se jedná o směs kaktusových semen, různé typy kaktusů budou klíčit v jiném období. Všechny kaktusy klíčí v teplotě asi 21-24°C, ale pro rychlejší klíčení doporučujeme postupně zvyšovat teplotu v období dvou týdnů od 14°C až po 30°C poté, co jste zpozorovali první klíčky kaktusů. Semena klíčí v ideálních podmínkách asi 2 - 12 týdnů, záleží na odrůdě rostliny. Detailní návod v krabičce.Obsah balení: 5x balíček různých druhů kaktusů 5x květináč z kokosových vláken 5x výživové hnojivo 5x značkovač k rostlinám 1x návod k použití
0,0 0
299

Grow It - Kaktus

Grow It - Kaktus

Dostupnost: Vyprodáno

PopisSada Grow it jistě potěší každého pěstitele i pěstitelku. Tato krabička obsahuje vše potřebné pro vypěstování vašich vlastních kaktusů. Stačí jen zasadit semínka do přiložených květináčků, zalévat a pečlivě se o ně starat. Pokud se vše zadaří, již brzy můžete ve svém pokoji mít vlastnoručně vypěstované kaktusy. S tímto dárkem jistě potěšíte každého přírodomilce a pěstitele.

Semínka obsahují směs těchto druhů kaktusů:

 • Carnegia gignates
 • Cylindropuntia imbricata
 • Ferocactus aconthodes
 • Ferocactus wislenzii
 • Lemairocereus thurberi
 • Opuntis chtototica
 • Opuntis phaecantha
 • Pachycereus pringlii


Návod na pěstování:
Pokud chcete zasadit kaktusy venku, udělejte to v období od února do července. Doma je můžete zasadit kdykoliv během celého roku. Semena zakryjte slabou vrstvou kompostu a udržujte jej vlhký.

Nejlepších výsledků dosáhnete, když po zasetí zakryjete květináček igelitovým sáčkem a umístite na slunné místo. Vyhněte se plastovým krabičkám do mrazáků, které nepropouští vzduch. V tenčích sáčcích se udrží dostatečná vlhkost a přitom může probíhat výměna vzduchu. Je důležité, aby se zakryté osivo nebylo nikdy vystaveno přímému slunečnímu žáru, aby v sáčku/krabičce nenarostly teploty tak, že by semínko mohlo uhynout.

Protože se jedná o směs kaktusových semen, různé typy kaktusů budou klíčit v jiném období. Všechny kaktusy klíčí v teplotě asi 21-24°C, ale pro rychlejší klíčení doporučujeme postupně zvyšovat teplotu v období dvou týdnů od 14°C až po 30°C poté, co jste zpozorovali první klíčky kaktusů.

Semena klíčí v ideálních podmínkách asi 2 - 12 týdnů, záleží na odrůdě rostliny. Detailní návod v krabičce.

Obsah balení:

 • 5x balíček různých druhů kaktusů
 • 5x květináč z kokosových vláken
 • 5x výživové hnojivo
 • 5x značkovač k rostlinám
 • 1x návod k použití

 

Typ: rostliny
 500679
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít