Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
gely acai berry gely acai berry
 odbourává tukové buňky vypíná pokožku bojuje s ceulitidou SLIMline obsahuje extrakt z kakaa, které pomáhá stimulovat lipolýzu v pokožce a podkoží, a tak rozkládá tukové buňky na volné mastné kyseliny a glycerol a tukové buňky zmenšují svůj objem, pokožka se vyhlazuje a působí zdravějším dojmem. CELUline s extraktem břečťanu a skořice efektivně bojuje s celulitidou, která postihuje kůži v důsledku hromadění tukové tkáně a stárnutí podkožního vaziva. Objem: 150 ml Acai berry se přirozeně vyskytuje v Jižní Americe v srdci Amazonského deštného pralesa. Původní indiánské kmeny jej používají jako mocný zdroj síly, energie pro komplexní očištění těla a zabránění předčasnému stárnutí organismu. Magická síla acai je skryta ve fialově tmavých bobulích, které obsahují bohatý komplex vitamínů, minerálů, nenasycených mastných kyselin, bílkovin, vlákniny, rostlinných sterolů a mnohých dalších látek.
0,0 0
299

gely acai berry

gely acai berry

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • odbourává tukové buňky
  • vypíná pokožku
  • bojuje s ceulitidou

SLIMline obsahuje extrakt z kakaa, které pomáhá stimulovat lipolýzu v pokožce a podkoží, a tak rozkládá tukové buňky na volné mastné kyseliny a glycerol a tukové buňky zmenšují svůj objem, pokožka se vyhlazuje a působí zdravějším dojmem.

CELUline s extraktem břečťanu a skořice efektivně bojuje s celulitidou, která postihuje kůži v důsledku hromadění tukové tkáně a stárnutí podkožního vaziva.

Objem: 150 ml

Acai berry se přirozeně vyskytuje v Jižní Americe v srdci Amazonského deštného pralesa. Původní indiánské kmeny jej používají jako mocný zdroj síly, energie pro komplexní očištění těla a zabránění předčasnému stárnutí organismu. Magická síla acai je skryta ve fialově tmavých bobulích, které obsahují bohatý komplex vitamínů, minerálů, nenasycených mastných kyselin, bílkovin, vlákniny, rostlinných sterolů a mnohých dalších látek.

 300335
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít