Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Fototapeta dětská DISNEY Medvídek Pú 180 x 202 cm Fototapeta dětská DISNEY Medvídek Pú 180 x 202 cm

Fototapeta DISNEY Medvídek Pú 180 x 202 cm. Příběhy kamarádů ze Stokorcového lesa mají u mnoha malých i velkých svoje čestné místo. Laskavý humor, neustálá připravenost všech zúčastněných zažít něco mimořádného, zdánlivě naivní rozumování o obyčejných věcech končící často bláznivými vývody, které jsou okamžitě realizovány – co lepšího si lze ve světě plném šedi a monotónnosti přát. Jedná se o papírovou tapetu a lepí se klasickým způsobem jako papírové tapety. Nová vylepšená kvalita papíru. Lepidlo je součástí balení. Vyrobeno v ČR.
0,0 0
1699
4Home Bytové doplňky a dekorace Fototapety Dětské fototapety Fototapeta dětská DISNEY Medvídek Pú 180 x 202 cm

Fototapeta dětská DISNEY Medvídek Pú 180 x 202 cm

Doprava zdarma

Fototapeta dětská DISNEY Medvídek Pú 180 x 202 cm

Dostupnost: Vyprodáno

PopisFototapeta DISNEY Medvídek Pú 180 x 202 cm. Příběhy kamarádů ze Stokorcového lesa mají u mnoha malých i velkých svoje čestné místo. Laskavý humor, neustálá připravenost všech zúčastněných zažít něco mimořádného, zdánlivě naivní rozumování o obyčejných věcech končící často bláznivými vývody, které jsou okamžitě realizovány – co lepšího si lze ve světě plném šedi a monotónnosti přát. Jedná se o papírovou tapetu a lepí se klasickým způsobem jako papírové tapety. Nová vylepšená kvalita papíru. Lepidlo je součástí balení. Vyrobeno v ČR.

Materiál: papír
Pohádkový motiv: Medvídek Pú a přátelé
Šířka : 180 cm
Výška: 202 cm
 591425
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít