Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Nůžky na trávu a keře Fieldmann FZN 4002-AT, zelená Nůžky na trávu a keře Fieldmann FZN 4002-AT, zelená
 pro tvarování okrasných keřů 2 výměnné lišty bezpečnostní spínač možnost upevnění na teleskopickou tyč Akumulátorové nůžky FZN 4002-AT jsou velmi praktickým pomocníkem pro tvarování okrasných keřů a zastřihávání okrajů trávníků. Pro snadný a pohodlnější přístup do všech míst podél cest, zdí, plotů, záhonů či pod keři a stromy jsou nůžky vybaveny otočnou rukojetí, kterou můžete nastavit do čtyř pracovních poloh, a tak stříhat s minimální námahou. Nůžky mají dvě výměnné lišty: první 110 mm dlouhá slouží k úpravě keřů a živých plotů a druhá 80 mm široká je vhodná pro zastřižení trávy v těžko dostupných místech. Nechtěnému spuštění sekačky, případně zapnutí zvídavými dětmi atp. brání bezpečnostní spínač. Pohodlí při práci zajišťuje Li-Ion baterie, která umožňuje pohodlnou práci bez omezení přívodním kabelem a vylučuje přestřižení kabelu a jeho zamotání. S Li-Ion technologií můžete nepřetržitě pracovat cca 30 minut, nabíjení trvá cca 4 hodiny. Nůžky jsou vybaveny indikátorem stavu nabíjení baterie. Výhodou těchto nůžek je možnost upevnění na teleskopickou tyč nastavitelnou do výšky 130 cm, takže se při práci nemusíte ohýbat. Teleskopická tyč je navíc vybavena kolečky, takže při pohybu v terénu a při práci s nůžkami jednoduše jen popojíždíte a nemusíte je zvedat a přenášet.   Technické parametry: otočná hlava - 4 prac. polohy teleskopická rukojeť včetně vodících koleček indikátor stavu nabití baterie 2 lišty - snadná výměna: lišta na keře 110 mm, lišta na trávu 80 mm hmotnost: 1 kg včetně teleskop. rukojeti
0,0 0
899
4Home Zahrada a hobby Zahradní technika Nůžky na trávu Nůžky na trávu a keře Fieldmann FZN 4002-AT, zelená

Nůžky na trávu a keře Fieldmann FZN 4002-AT, zelená

Nůžky na trávu a keře Fieldmann FZN 4002-AT, zelená

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • pro tvarování okrasných keřů
  • 2 výměnné lišty
  • bezpečnostní spínač
  • možnost upevnění na teleskopickou tyč

Akumulátorové nůžky FZN 4002-AT jsou velmi praktickým pomocníkem pro tvarování okrasných keřů a zastřihávání okrajů trávníků. Pro snadný a pohodlnější přístup do všech míst podél cest, zdí, plotů, záhonů či pod keři a stromy jsou nůžky vybaveny otočnou rukojetí, kterou můžete nastavit do čtyř pracovních poloh, a tak stříhat s minimální námahou.

Nůžky mají dvě výměnné lišty: první 110 mm dlouhá slouží k úpravě keřů a živých plotů a druhá 80 mm široká je vhodná pro zastřižení trávy v těžko dostupných místech.

Nechtěnému spuštění sekačky, případně zapnutí zvídavými dětmi atp. brání bezpečnostní spínač. Pohodlí při práci zajišťuje Li-Ion baterie, která umožňuje pohodlnou práci bez omezení přívodním kabelem a vylučuje přestřižení kabelu a jeho zamotání.

S Li-Ion technologií můžete nepřetržitě pracovat cca 30 minut, nabíjení trvá cca 4 hodiny. Nůžky jsou vybaveny indikátorem stavu nabíjení baterie.

Výhodou těchto nůžek je možnost upevnění na teleskopickou tyč nastavitelnou do výšky 130 cm, takže se při práci nemusíte ohýbat. Teleskopická tyč je navíc vybavena kolečky, takže při pohybu v terénu a při práci s nůžkami jednoduše jen popojíždíte a nemusíte je zvedat a přenášet.

 

Technické parametry:

  • otočná hlava - 4 prac. polohy
  • teleskopická rukojeť včetně vodících koleček
  • indikátor stavu nabití baterie
  • 2 lišty - snadná výměna: lišta na keře 110 mm, lišta na trávu 80 mm
  • hmotnost: 1 kg včetně teleskop. rukojeti

Barva: zelená
 601911
Sdílet
fieldmann

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít