Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Fatboy® Edison the PETIT Fatboy® Edison the PETIT
Nový Edison the Petit se může pochlubit několika specifikacemi příští generace, které jsou šílené a úžasné zároveň a díky nimž (obrazně i doslova) září od hlavy až k patě.Stejně jako její velký bratr dostala lampička Edison the Petit své jméno po vynálezci žárovky (1879): Thomasu Alva Edisonovi. Její nové vnitřní vybavení využívá technologií LED, byl by na ní skutečný Edison asi opravdu hrdý. Na rozdíl od svého starého já, září nyní úplně celá od hlavy až k patě.Elegantní obrysy její malé postavy jsou překrásně zvýrazněny, je jako žhavá supermodelka. Někdy se stane, že vnitřní změny mohou způsobit velikou proměnu i navenek. 2 různým odstíny světla. Svítí celých 6 hodin, když je na nejvyšší světelný výkon. Je vyrobená z odolného materiálu. Součástí je baterie i nabíječka.  
4,5 1
1479

Fatboy® Edison the PETIT

Doprava zdarma

Fatboy® Edison the PETIT

Dostupnost: Vyprodáno

PopisNový Edison the Petit se může pochlubit několika specifikacemi příští generace, které jsou šílené a úžasné zároveň a díky nimž (obrazně i doslova) září od hlavy až k patě.

Stejně jako její velký bratr dostala lampička Edison the Petit své jméno po vynálezci žárovky (1879): Thomasu Alva Edisonovi. Její nové vnitřní vybavení využívá technologií LED, byl by na ní skutečný Edison asi opravdu hrdý. Na rozdíl od svého starého já, září nyní úplně celá od hlavy až k patě.

Elegantní obrysy její malé postavy jsou překrásně zvýrazněny, je jako žhavá supermodelka. Někdy se stane, že vnitřní změny mohou způsobit velikou proměnu i navenek. 2 různým odstíny světla. Svítí celých 6 hodin, když je na nejvyšší světelný výkon. Je vyrobená z odolného materiálu. Součástí je baterie i nabíječka.  

Barva: bílá
Průměr: 16 cm
Příkon: 1 W
Výška: 25 cm
 503049
Sdílet
fatboy

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít