Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Encyklopedie stromy a keře Encyklopedie stromy a keře
 systematické uspořádání dřevin do kapitol kvalitní fotografie Tato encyklopedie je mimořádně užitečnou knihou pro každého, kdo se chce naučit poznávat dřeviny rostoucí ve volné přírodě, ale také velmi praktickou příručkou pro ty, kdo chtějí pěstovat stromy a keře ve vlastní zahradě. Úvodní kapitola i encyklopedicky řazené portréty dřevin přinášejí všechny důležité informace o pěstování, růstu i odlišnostech jednotlivých stromů a keřů. Kvalitní fotografie poskytnou detailní představu o vzhledu i specifikách popisovaných dřevin. Vatovaná vazba. systematické uspořádání dřevin do kapitol (Vysoké stromy, Nízké a středně vysoké stromy, Opadavé keře, Stálezelené keře, Jehličnany) abecední uspořádání jednotlivých druhů v rámci hlavních kapitol charakteristika každé dřeviny a praktické informace o ní téměř ke každému popisu barevná fotografie dokreslující specifické znaky stromu nebo keře přehledný rejstřík latinských a českých názvů na konci knihy Nakladatelství: REBO Productions Rozměry knihy: 165 × 235 mm Počet stran: 288
0,0 0
399
4Home 4HOME Encyklopedie stromy a keře

Encyklopedie stromy a keře

Encyklopedie stromy a keře

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • systematické uspořádání dřevin do kapitol
  • kvalitní fotografie

Tato encyklopedie je mimořádně užitečnou knihou pro každého, kdo se chce naučit poznávat dřeviny rostoucí ve volné přírodě, ale také velmi praktickou příručkou pro ty, kdo chtějí pěstovat stromy a keře ve vlastní zahradě.

Úvodní kapitola i encyklopedicky řazené portréty dřevin přinášejí všechny důležité informace o pěstování, růstu i odlišnostech jednotlivých stromů a keřů. Kvalitní fotografie poskytnou detailní představu o vzhledu i specifikách popisovaných dřevin. Vatovaná vazba.

  • systematické uspořádání dřevin do kapitol (Vysoké stromy, Nízké a středně vysoké stromy, Opadavé keře, Stálezelené keře, Jehličnany)
  • abecední uspořádání jednotlivých druhů v rámci hlavních kapitol
  • charakteristika každé dřeviny a praktické informace o ní
  • téměř ke každému popisu barevná fotografie dokreslující specifické znaky stromu nebo keře
  • přehledný rejstřík latinských a českých názvů na konci knihy

Nakladatelství: REBO Productions

Rozměry knihy: 165 × 235 mm

Počet stran: 288

 601799
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít