Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Encyklopedie orchideje Encyklopedie orchideje
 680 kvalitních barevných fotografií téměř všech uvedených druhů Tato encyklopedie představuje čtenáři půvabný a nesmírně různorodý svět orchidejí. Publikace přináší nejen podrobnou charakteristiku botanické čeledi Orchidaceae, ale i základní doporučení jak tyto rostliny pěstovat, jak je rozmnožovat či jak je chránit před nemocemi a škůdci. Přehled jednotlivých zástupců zahrnuje jak tropické orchideje s nádhernými barevnými květy, tak méně zdobné, avšak neméně zajímavé druhy vyskytující se v chladnějších pásmech. Brožovaná vazba. přehledná a podrobná charakteristika botanické čeledi orchidejí (morfologie, pěstování a péče, rozmnožování, nemoci a škůdci, křížení a šlechtění, světová ochrana) abecední uspořádání jednotlivých zástupců do podkapitol charakteristika každého druhu a praktické informace o něm jednoduché symboly pro základní charakteristiku druhů 680 kvalitních barevných fotografií téměř všech uvedených druhů obsáhlý jmenný rejstřík a přehled literatury k tématu na konci knihy Nakladatel: REBO Productions Rozměr knihy:16,7 × 24,2 cm Počet stran: 304
0,0 0
229
4Home 4HOME Encyklopedie orchideje

Encyklopedie orchideje

Encyklopedie orchideje

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • 680 kvalitních barevných fotografií téměř všech uvedených druhů

Tato encyklopedie představuje čtenáři půvabný a nesmírně různorodý svět orchidejí. Publikace přináší nejen podrobnou charakteristiku botanické čeledi Orchidaceae, ale i základní doporučení jak tyto rostliny pěstovat, jak je rozmnožovat či jak je chránit před nemocemi a škůdci.

Přehled jednotlivých zástupců zahrnuje jak tropické orchideje s nádhernými barevnými květy, tak méně zdobné, avšak neméně zajímavé druhy vyskytující se v chladnějších pásmech. Brožovaná vazba.

  • přehledná a podrobná charakteristika botanické čeledi orchidejí (morfologie, pěstování a péče, rozmnožování, nemoci a škůdci, křížení a šlechtění, světová ochrana)
  • abecední uspořádání jednotlivých zástupců do podkapitol
  • charakteristika každého druhu a praktické informace o něm
  • jednoduché symboly pro základní charakteristiku druhů
  • 680 kvalitních barevných fotografií téměř všech uvedených druhů
  • obsáhlý jmenný rejstřík a přehled literatury k tématu na konci knihy

Nakladatel: REBO Productions

Rozměr knihy:16,7 × 24,2 cm

Počet stran: 304

 601801
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít