Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Elektrická plácačka - paralyzér na hmyz Elektrická plácačka - paralyzér na hmyz
Svádíte nekonečné souboje s dotěrným a otravným hmyzem? Máme pro Vás originální produkt, díky němuž se stanete jasným vítězem. Tato elektrická plácačka má tvar tenisové rakety. Pokud se dotkne hmyzu v oblasti výpletu, dostane malou ránu elektrickým proudem, která jej ihned usmrtí. Plácačka je kromě vlastní elektrické mřížky vybavena ještě ochranou mřížkou, která chrání uživatele před přímým kontaktem. Pálka je navíc opatřena spínacím tlačítkem na rukojeti. napájení na 2 tužkové baterie. V prodeji ve čtyřech barevných variantách - oranžová, červená, modrá, zelená - bez možnosti výběru.
3,0 1
169
4Home Zahrada a hobby Pomůcky do domácnosti Ostatní domácí pomůcky Elektrická plácačka - paralyzér na hmyz

Elektrická plácačka - paralyzér na hmyz

Elektrická plácačka - paralyzér na hmyz

Dostupnost: Vyprodáno

PopisSvádíte nekonečné souboje s dotěrným a otravným hmyzem? Máme pro Vás originální produkt, díky němuž se stanete jasným vítězem. Tato elektrická plácačka má tvar tenisové rakety. Pokud se dotkne hmyzu v oblasti výpletu, dostane malou ránu elektrickým proudem, která jej ihned usmrtí. Plácačka je kromě vlastní elektrické mřížky vybavena ještě ochranou mřížkou, která chrání uživatele před přímým kontaktem. Pálka je navíc opatřena spínacím tlačítkem na rukojeti. napájení na 2 tužkové baterie. V prodeji ve čtyřech barevných variantách - oranžová, červená, modrá, zelená - bez možnosti výběru.
 
 

Délka: 49 cm
Šířka : 21 cm
 674962
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít