Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Vileda Electro Easy Wring and Clean mop set Vileda Electro Easy Wring and Clean mop set
 elektrický mopVileda rotační, až 1000 x za minutu Rotační elektrický mop Vileda Elektro Easy Wring and Clean kombinuje třásňový mop z mikrovláken a kbelík s elektrickým rotačním systémem. Stačí šlápnout na červený pedál pro aktivaci bezdrátového elektrického ždímače a mop bude dokonale vyždímaný. V závislosti na době sešlápnutí pedálu se rotační ždímací klec otáčí až 1000 krát za minutu. Tímto způsobem můžete ovládat požadovanou vlhkost mopu dle Vašeho typu podlahy. Na jedno nabití vydrží baterie při četnosti úklidu 2 x týdně a velikosti uklízené plochy 50 metrů čtverečních tři až čtyři týdny. Čistící pad z mikrovláken je pratelný (60 bez aviváže). Životnost baterie je minimálně 780 krát čištění 50m2Životnost baterie 780 (úklid 50 m2) / 8 (2 x týdně tzn. 8 x v měsíci) tj. 97,5 měsíců tj. 8,125 let Baterie: při nabíjení svítí červené světlo červené světlo nesvítí při používáni a dostatečném nabité baterii červené světlo bliká pokud je baterie téměř vybitá Náhradní baterie nejsou a nebudou dostupné, u tohoto produktu se nepočítá ( respektive není možné) s tím, že by si spotřebitel/elektroservis baterii vyměnil. Vyjmutím staré baterie by mohlo dojít k poškození mechaniky tzn. při následovném vložení nových baterií by přístroj nemusel fungovat správně.
0,0 0
990
4Home Úklid Mopy a kbelíky Mopy Vileda Electro Easy Wring and Clean mop set

Vileda Electro Easy Wring and Clean mop set

Vileda Electro Easy Wring and Clean mop set

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • elektrický mop Vileda
  • rotační, až 1000 x za minutu

Rotační elektrický mop Vileda Elektro Easy Wring and Clean kombinuje třásňový mop z mikrovláken a kbelík s elektrickým rotačním systémem. Stačí šlápnout na červený pedál pro aktivaci bezdrátového elektrického ždímače a mop bude dokonale vyždímaný. V závislosti na době sešlápnutí pedálu se rotační ždímací klec otáčí až 1000 krát za minutu. Tímto způsobem můžete ovládat požadovanou vlhkost mopu dle Vašeho typu podlahy. Na jedno nabití vydrží baterie při četnosti úklidu 2 x týdně a velikosti uklízené plochy 50 metrů čtverečních tři až čtyři týdny. Čistící pad z mikrovláken je pratelný (60 bez aviváže).

 

 

Životnost baterie je minimálně 780 krát čištění 50m2
Životnost baterie 780 (úklid 50 m2) / 8 (2 x týdně tzn. 8 x v měsíci) tj. 97,5 měsíců tj. 8,125 let

 

 

Baterie:

  • při nabíjení svítí červené světlo
  • červené světlo nesvítí při používáni a dostatečném nabité baterii
  • červené světlo bliká pokud je baterie téměř vybitá

 

 

Náhradní baterie nejsou a nebudou dostupné, u tohoto produktu se nepočítá ( respektive není možné) s tím, že by si spotřebitel/elektroservis baterii vyměnil. Vyjmutím staré baterie by mohlo dojít k poškození mechaniky tzn. při následovném vložení nových baterií by přístroj nemusel fungovat správně.

 605012

Související videa:

Sdílet
vileda

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít