Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
ECG RZ 18 rýžovar ECG RZ 18 rýžovar
Nerezový rýžovar s objemem 1,8 l s kapacitou až 1,5 kg rýže (hmotnost před uvařením) je ideálním vybavením do vaší kuchyně.  Disponuje funkcí automatického udržování teploty po ukončení vaření (až 3 hodin) a dále je vybaven bezpečnostním spínačem, což znamená, že provoz není možný bez ohřívací nádoby.Obsluha rýžovaru je velice jednoduchá, ale výsledek nezapomenutelný. Rýžovar má výjimatelnou nádobu s nepřilnavým povrchem. V příslušenství rýžovaru je také odměrka a lžíce na míchání a servírování. Pro jednoduchou a zdravou přípravu rýže všeho druhu najdete těžko lepšího pomocníka.
0,0 0
699
4Home Domácí spotřebiče Rýžovary ECG RZ 18 rýžovar

ECG RZ 18 rýžovar

ECG RZ 18 rýžovar

Dostupnost: Vyprodáno

PopisNerezový rýžovar s objemem 1,8 l s kapacitou až 1,5 kg rýže (hmotnost před uvařením) je ideálním vybavením do vaší kuchyně.  Disponuje funkcí automatického udržování teploty po ukončení vaření (až 3 hodin) a dále je vybaven bezpečnostním spínačem, což znamená, že provoz není možný bez ohřívací nádoby.
 
Obsluha rýžovaru je velice jednoduchá, ale výsledek nezapomenutelný. Rýžovar má výjimatelnou nádobu s nepřilnavým povrchem. V příslušenství rýžovaru je také odměrka a lžíce na míchání a servírování. Pro jednoduchou a zdravou přípravu rýže všeho druhu najdete těžko lepšího pomocníka.

Barva: stříbrná
Hloubka: 27 cm
Hmotnost: 2,25 kg
Materiál: nerez
Objem: 1,8 l
Příkon: 700 W
Šířka : 31,5 cm
Výška: 23,7 cm
 105361
Sdílet
ecg

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít